250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Razem w karnawale

W BNP Paribas po krótkiej przerwie pojawiła się ponownie bardzo dobra promocja konta osobistego z premią pieniężną. Co prawda trwa akcja z premią 50 zł i dostępem do serwisu Legimi ale według mnie nie jest warta zachodu. Za to pojawiła się akcja Razem w karnawale dzięki której można otrzymać premię w gotówce 250 zł za konto w BNP Paribas. Jak zwykle bywa warunki promocji są proste do spełnienia i dla nikogo nie powinny być problemem. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 31.01.2021  r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk rejestracji na stronie promocji.


Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Razem w karnawale – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.01.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.02.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 28.03.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Razem w karnawale

Nagrody w promocji Razem w karnawale:
Pierwsza nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu lutym wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu lutym wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą.
Druga nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu marcu wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu marcu wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • W miesiącu marcu otrzymanie wpływów w wysokości minimum 500 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 22 marca i 26 kwietnia z adresu razemwkarnawale@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 28.03.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. A same premie – 100 zł i 150 zł zostaną wypłacone do końca marca i kwietnia 2021 r. I to wszystko – nagroda jest za spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Razem w karnawale


Regulamin promocji Razem w karnawale.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Razem w karnawale

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.