200 zł za konto w Credit Agricole i 300 zł za kartę kredytową

W Credit Agricole jest jednym z banków, który bardzo solidnie premiuje nowych klientów – płaci zarówno za otwarcie konta osobistego jak i kartę kredytową. W grudniu pojawiły się dwie akcje promujące konta osobiste i karty kredytowe w tym banku. Obecnie można otrzymać 200 zł za konto w Credit Agricole oraz dodatkowo do 300 zł za kartę kredytową. Czyli łącznie można otrzymać do 500 zł w ramach połączonych promocji. Dodatkowo można także otrzymać stawkę 2% na rachunku oszczędnościowym. Obie akcje trwają do 31.01.2021 r.


200 zł za konto w Credit Agricole

Z promocji Korzyści dla Ciebie zima 2020/2021 należy być nowym lub powracającym klientem, tj. od 01.04.2018 r. nie posiadać w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP lub nie można było korzystać z promocji Credit Agricole z premią za przeniesienie konta. Choć ja pomimo takiego ograniczenia w jednej z poprzednich akcji premię kolejny raz w poprzednim roku otrzymałem. Można więc ryzykować na swoją odpowiedzialność. Akcji nie można już połączyć z programem poleceń Credit Agricole.

Tym razem można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta lub 200 zł za płatności bezgotówkowe. Na początku należy wybrać jeden z rodzajów premii oraz zapewnić stałe wpływy na konto. Należy także wyrazić zgody marketingowe i handlowe. Najpopularniejsze Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).


200 zł za przeniesienie konta osobistego

Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto w Credit Agricole złożyć  wniosek wraz z upoważnieniem CA o przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie (lub inne świadczenie). Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 200 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Podpisy na wniosku powinny być takie same jak w banku, do którego zostanie wysłany wniosek o zamknięcie dotychczasowego banku. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych i przelewów – nie liczą się przelewy z naszych kont nawet w innym banku. Nie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, może być przelewy np. od żony/męża/siostry/kolegi/Revolut. Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następnym po otwarciu konta. Co ważne liczą się wpłaty gotówkowe – można sobie wypłacać pieniądze i wpłacać we wpłatomacie w razie potrzeby.


200 zł za płatności mobilne i płatności kartą

W przypadku wybrania tej premii otrzymuje 5% zwrotu za płatności BLIKem lub płatności kartą dodaną do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Dodatkowo otrzymuje się 2% za płatności „standardową” kartą debetową. Maksymalnie możemy w ten sposób otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu roku. Łatwo wyliczyć, że wystarczy wydawać w ten sposób 333 zł miesięcznie BLIKem i/lub telefonem aby otrzymać maksymalną premię (lub 834 zł „fizyczną” kartą). W z płatności promocyjnych wyłączone są transakcje finansowe i te dotyczące kasyn – szczegóły poniżej artykułu. Aby otrzymać premię należy wykonać co najmniej 3 takie transakcje (lub po prostu kartą) i zapewnić wpływy na konto w Credit Agricole (spełniające powyżej opisane warunki) na kwotę co najmniej 1.000 zł. Premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca.


<<< Wniosek o konto w Credit Agricole można złożyć tutaj>>>

200 zł za konto w Credit Agricole i 300 zł za kartę kredytową


Dodatkowo można otrzymać stawkę 2% na 3 miesiące do kwoty 20.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.04.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Niestety oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych po okresie promocji jest prawie żadne ale to jest już domena większości banków. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w Credit Agricole zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Credit Agricole i 300 zł za kartę kredytową


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

200 zł za konto w Credit Agricole i 300 zł za kartę kredytową


300 zł za kartę kredytową w Citibanku

W ramach kolejnej akcji Nie ma jak z domu można otrzymać do 300 zł za kartę kredytową w Citibanku. Ta akcja przeznaczona jest dla osób, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku nie posiadały karty kredytowej w tym banku. Konieczne jest także posiadanie konta osobistego w tym w Credit Agricole ale można je otworzyć w ramach powyższej akcji. Należy zawnioskować o kartę Visa/Mastercard Silver lub Gold z limitem co najmniej 3.000 zł. Następnie należy do 31.01.2021 r. podpisać umowę i zaakceptować regulamin promocji.

Tym razem w ramach nowej promocji otrzymuje się premię w wysokości 2% za transakcje bezgotówkowe w internecie. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu 12 kolejnych miesięcy od dnia podpisania umowy z Credit Agricole. Czyli aby otrzymać maksymalną premię należy wydawać w internecie 1.250 zł miesięcznie.Wypłaty premii będą dokonywane na rachunek karty kredytowej w dniu wykonania premiowanej transakcji bezgotówkowej (w internecie). I właściwie to wszystko. Należy tylko pamiętać o zasadach opłat za karty kredytowej w Credit Agricole.

W ramach promocji można wziąć karty srebrne (Silver) których obsługa kosztuje miesięcznie 7,90 zł. Można ominąć tą wypłatę wydając miesięcznie kwotę 700 zł. Nie ma opłat rocznych. Za to karty złote (Gold) kosztują 200 zł rocznie – w pierwszym roku nie ma opłaty po wykonaniu 3 płatności w ciągu 90 dni. Ale żeby nie było opłaty rocznej należy wydać kartą 18.000 zł w ciągu roku. Jeżeli wydamy 12.000 zł to opłata spadnie do 75 zł. Więc raczej lepiej  wziąć kartę Silver. Umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera albo w placówkach CA. Bank może poprosić o dokumenty dochodowe. Wszystkich zainteresowanych promocją 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Credit Agricole i 300 zł za kartę kredytową


Regulamin Promocji Korzyści dla Ciebie – zima 2020/2021.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.

Regulamin Promocji Nie ma jak z domu.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.