150 zł za konto w mBanku bez okresu karencji

Jednym z banków, który lubi premiować nowych klientów za konto osobiste jest mBank. Właśnie wystartowała promocja Twoje Konto z Bonusem i Premią dzięki której w prosty sposób można otrzymać 150 zł za konto w mBanku. Co ważne – warunki akcji są bardzo proste do spełnienia a z promocji mogą skorzystać nowi i powracający posiadacze kont osobistych z prawie zerowym okresem karencji. Warto się śpieszyć bo akcja trwa do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków. I wydaje mi się, że ze względu na praktyczny brak karencji promocja skończy się przed czasem. Akcja skończona po kilku dniach.

Akcja Twoje Konto z Bonusem i Premią skierowana jest do osób, które na dzień 03.02.2020 r. nie są posiadaczami lub współposiadaczami rachunku dla osób fizycznych o charakterze rozliczeniowo-oszczędnościowym w mBanku. Posiadanie innych produktów (np. karty lub pożyczki) nie wyklucza z udziału promocji. Jak widać okres karencji jest prawie żaden.

Aby otrzymać 150 zł za konto w mBanku należy:
 • Zarejestrować się na stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail i numer telefony kontaktowego oraz potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linku otrzymanego na adres e-mail.
 • Zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.
 • Na stronie promocji złożyć wniosek o otwarcie eKonta z kartą debetową poprzez link w zakładce „KONTO BONUS”.
 • Podać w mBanku i na stronie promocji takie same dane, w szczególności e-mail.
 • Do 31.05.2020 r. wykonać w jednym z dwóch pierwszych miesięcy (marzec – kwiecień lub kwiecień – maj) 5 płatności.
 • Do 17.06.2020 r. odebrać wiadomość o przyznaniu premii i w ciągu 7 dni uzupełnić numer konta do jej wypłaty.
 • Do 30.06.2020 r. odebrać wypłaconą na otwarte konto premię w wysokości 150 zł.

<<<Strona promocji 150 zł za konto w mBanku>>>

150 zł za konto w mBanku bez okresu karencji

I to wszystko. Nowi albo prawie nowi posiadacze kont osobistych mogą w prosty sposób otrzymać solidną premię. Co ważne to promocyjnych płatności typu: transakcje bezgotówkowe, internetowe, BLIK lub nawet przelewy na konta w innych bankach. Więc warunki bardzo łatwo spełnić. Po otrzymaniu premii można jak zwykle przemyśleć współpracę z mBankiem – nie ma kar za likwidację konta w mBanku. Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub w placówkach mBanku (należy dopilnować wtedy żeby procesowany był wniosek promocyjny). eKonto osobiste jest darmowe, nie ma też opłaty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu (inaczej zostaje pobrana opłata 7 zł). Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

150 zł za konto w mBanku bez okresu karencji


Dodatkowo można otrzymać po 50 zł za skuteczne polecenie promocji. Po zalogowaniu na stronie promocji można udostępniać innym osobom specjalny link. Jeżeli osoba polecona weźmie udział w promocji to jako polecający otrzymamy 50 zł a osoba polecona dostanie 150 zł w ramach głównej promocji. Warunek – spełnienie wszystkich warunków – można otrzymać maksymalnie w ten sposób 250 zł, płatne do 30.06.2020 r.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy 1 transakcji w miesiącu, inaczej mBank pobierze opłatę w wysokości 7 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.
 • Darmowe wypłaty BLIKem.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

promocja bank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.