Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70% – 15 edycja

Oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych w ostatnich tygodniach i miesiącach systematycznie spada. Do dnia wczorajszego obowiązywało promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym w Banku Millennium. Spodziewano się raczej spadku oprocentowania ale promocja została przedłużona na lekko korzystniejszych warunkach. W ramach 15 edycji promocji Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit można otworzyć i/lub wpłacić na Konto Oszczędnościowe Profit nowe środki i otrzymać oprocentowanie w wysokości 2,70% do kwoty 100.000 zł na 100 dni od daty pierwszej wpłaty. Nowa oferta Banku Millennium obowiązuje do aż do 07.09.2019 r.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 20.07.2019 r., czyli na wczoraj – dzień poprzedni przed startem nowej akcji. Tym razem podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 100 dni od daty wpłaty nowych środków. Nadwyżka ponad 100.00 zł oprocentowana jest słabszą stawką w wysokości 1,40%. Standardowe oprocentowanie zawiera się w przedziale od 0,60% do 1,10%. Standardowo po okresie promocji należy poszukać korzystniejszej alternatywy, gdzie nasze oszczędności będą lepiej oprocentowane i ewentualnie powrócić po kilku miesiącach. Szczegóły w rankingu kont oszczędnościowych tutaj. Mi osobiście kończy się promocyjne oprocentowanie w Getin Banku i Bank Millennium jest dla mnie na 100 dni najlepszą opcją.

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium na 2,70% – 15 edycja


Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać 200 zł za konto osobiste i 100 zł dla konto dla dziecka – szczegóły tutaj.

Obecni klienci mogą otrzymać także 200 zł za kartę kredytową – szczegóły tutaj.


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Prawie zawsze Konto 360° można otworzyć w ramach różnych akcji promocyjnych.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.