200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Lipiec z kartą kredytową

W Banku Millennium nowi klienci mogą otrzymać do 300 zł za konto osobiste Konta 360º – szczegóły tutaj. Do oferty Banku Millennium chyba już na stałe zawitała także promocja, w ramach której można otrzymać 200 zł za kartę kredytową. Obecna akcja nosi tytuł Lipiec z kartą kredytową i wymaga wykonywania transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK przez 3 kolejne miesiące. Aby skorzystać z promocji Banku Millennium należy być obecnym klientem ponieważ o kartę kredytową z odpowiednim limitem należy zawnioskować poprzez bankowość internetową. Akcja trwa do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 uczestników (co się w poprzednich miesiącach nie udało).

O kartę kredytową należy zawnioskować w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 350 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca sierpnia.
  • We wrześniu.
  • W październiku.

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Lipiec z kartą kredytową

Nagroda – 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca listopada – karta musi być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać i nie wykonywać takich transakcji.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – z doświadczenia wiem, że po kilku miesiącach od otwarcia konta istnieje spore prawdopodobieństwo załatwienia karty całkowicie online.


Obecnie można otworzyć konto osobiste Konto 360º w akcji z premią 200 zł – 300 zł – szczegóły tutaj:


Lub w ramach 4 edycji programu Lubię to polecam z nagrodami do 90 zł (dotyczy osób, które już wcześniej korzystały z akcji promocyjnych) – szczegóły tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Lipiec z kartą kredytową
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:
200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Majówkowa promocja


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium w akcji Lipiec z kartą kredytową

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.