100 zł za konto osobiste w Pekao SA

W pierwszej połowie tego roku dużą popularnością cieszyła się promocja 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego dzięki której można było po raz pierwszy otrzymać premię 100 zł za konto osobiste w Pekao SA. Po kilkumiesięcznej przerwie wystartowała akcja Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł w ramach której ponownie można otrzymać 100 zł za konto osobiste za spełnienie bardzo prostych warunków. Nowa akcja drugiego (albo trzeciego w zależności co badamy) banku w Polsce trwa do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania puli 10.000 uczestników.

Niestety nie zmienił się okres karencji – z  akcji mogą skorzystać tylko osoby, które w okresie 01.07 – 13.06.2019 r. nie były związane z bankiem Pekao SA jako posiadacz czy współposiadacz umową rachunku bankowego. Konto można założyć po wizycie w placówce lub założyć je całkowicie online.

Aby otrzymać 100 zł za konto osobiste w Pekao SA należy:
 • Otworzyć konto osobiste wraz kartą i/lub usługą bankowości internetowej Pekao24 uprawniającą do korzystania z PeoPay.
 • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł.
 • Wykonać co najmniej jedna transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay (do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego).

I to tylko tyle – nagroda – 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciąg 45 dni od daty zakończenia promocji (31.07.2019 r.). Premia powinna więc wpłynąć na konto osobiste w Pekao SA w połowie września. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Karta w tej promocji jednak nie jest konieczna – transakcję można zrobić przy pomocy aplikacji mobilnej PeoPay. Dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 30.000 zł na 6 miesięcy. Wystarczy Konto Oszczędnościowe otworzyć razem z Kontem Przekorzystnym. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Pekao SA zapraszam tutaj:


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 3 zł).
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł).

Regulamin Promocji Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

8 Komentarze

 1. Konto jak konto ale za to aplikacja bardzo fajnie wykonana. No i ta stówka za założenie też spoko opcja. Ja swoją wydałem na dobrą kolację z dziewczyną bo za taką kaskę się nie poszaleje z grubszymi zakupami. Ale doceniam gest od banku 🙂

 2. @malibu mi też aplikacja przypadła do gustu. Szata graficzna jest ok, ale przede wszystkim samo korzystanie z niej jest proste i przyjemne, bo żadnych błędów nie wywala. @dzon no niestety, niektórzy zakładają konta tylko i wyłącznie ze względu na bonusy i wszyscy sobie zdają z tego sprawę, jednak myślę, że czasami taka osoba jest skłonna do tego, żeby w banku zostać jak będzie jej się dobrze korzystać z konta ;p

 3. @Wiola szata fraczina to kwestia gustu aczkolwiek mi też przypadła do gustu 😀
  @Wiola zgadza się, taka nasza cebula… ja założyłem konto załąpałem się na promocje i aktywnie z niego korzystam – jestem zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.