350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Bezpiecznie w sieci

BNP Paribas nie przestaje zaskakiwać akcjami promocyjnymi kont osobistych. Po bardzo dobrej akcji Zyskaj w promocji w dniu wczorajszym pojawiła się promocja Bezpiecznie w sieci dzięki której standardowo za spełnienie prostych warunków otrzymuje się 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Wystarczy wykonywać kilka przelewów oraz transakcje bezgotówkowe w ciągu kolejnych kilku miesięcy. Dodatkowym plusem akcji jest skrócony do 9 miesięcy okres karencji. Promocja Bezpiecznie w sieci trwa do wyczerpania się puli 2.500 uczestników, nie dłużej niż do 28.07.2019 r. Nadal też można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 28.07.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 04.08.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 25.10.2019 r. zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Bezpiecznie w sieci

Nagrody w ramach promocji Bezpiecznie w sieci:
 • Pierwsze 200 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W miesiącu sierpniu i wrześniu 2019 należy wykonać po 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • W miesiącu sierpniu i wrześniu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Drugie 150 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu październiku i listopadzie 2019 należy wykonać po 3 przelewy z konta osobistego za pośrednictwem bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • W miesiącu październiku i listopadzie 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

Tym razem można otrzymać dwie nagrody: na początek 200 zł a później kolejne 150 zł. Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. O przyznaniu premii uczestnicy zostaną powiadomienie do 20 października i 20 grudnia 2019 r. Należy do 25.10.2019 r. zalogować się na odpowiedniej stronie podanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnić dane – nr otwartego w BNP Paribas konta. Premie zostaną wypłacone do końca października i do końca grudnia. I to wszystko – wystarczą po 3 przelewy miesięcznie oraz wydanie w sumie 1.2000 zł kartą debetową w ciągu 4 miesięcy (po 300 zł miesięcznie).

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na eŚwiat to 6 zł – nie da się uniknąć tej opłaty. Otrzymujemy 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash oraz  bezpłatne ubezpieczenie Cyber pomoc. Uczestnicy promocji powinni uwzględnić koszty obsługi karty w zyskach z promocji – będzie to minimum 30 zł bo kartę należy posiadać do czasu otrzymania nagrody. W każdym razie wszystkich zainteresowanych nową kwotą 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Bezpiecznie w sieci.


Szczegóły akcji Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na zakupy za kartę kredytową w BNP Paribas tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Bezpiecznie w sieci


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.