Promocje bankowe – podsumowanie 2018 roku

promocje bankowe
Witam. Jest sama końcówka roku więc publikuję raport podsumowujący moje i w sumie nie tylko moje sukcesy z korzystania w promocji bankowych. Wcześniej taki raport pojawiał się co miesiąc, teraz niestety przez brak czasu co pół roku. A, że kolejne pół roku minęło więc czas na wpis – promocje bankowe – podsumowanie 2018 roku. Kolejny raz pokazuje, jak jedna osoba może w dosyć prosty i nieangażujący sposób dorabiać dodatkowe 100 zł miesięcznie. A czasami, przy sprzyjających warunkach nawet więcej. Zapraszam na podsumowanie tego, co udało mi się uzyskać w mijającym roku.
 

Nasze premie w 2018 roku:

 • 150 zł od Santandera (dawnego BZ WBK) za otwarcie Konta Jakiego Chcę (do Biedronki)(ja).
 • 200 zł od T-Mobile Usługi Bankowe za kartę kredytową (do Decathlonu)(ja).
 • 170,26 zł od Getin Banku za Konto Proste Zasady (ja).
 • 150 zł od Getin Banku za kartę kredytową (do Circle K)(ja).
 • 120 zł za wynagrodzenie w ING Banku Śląskim (ja).
 • 300 zł i 200 zł za karty kredytowej w ING Banku Śląskim (ja).
 • 100 zł za wynagrodzenie w Santanderze (ja).
  • oraz
 • 165,55 zł od Getin Banku za Konto Proste Zasady (narzeczona).
 • 100 zł za EnveKonto w EnveloBanku (narzeczona).
 • 150 zł za Konto Jakie Chcę w BZ WBK (narzeczona).
 • 200 zł od Citibanku za rezygnację z zamknięcia Konta Citi Priority w Citibanku (narzeczona).
 • 200 zł za wynagrodzenie w Santanderze (narzeczona).
 • 100 zł kolejne za rezygnację z konta w Citibanku (narzeczona).
 • 300 zł i 200 zł za karty kredytowe w ING Banku Śląskim (narzeczona).

Rok 2017 zł zakończył się dla nas kwotą około 7.400 zł. Czwarty pełny rok działalności przyniósł nam niespodziewanie największe wpływy z promocji. W 2018 roku udało nam się otrzymać od banków ponad 2.800 zł. Daje to ponad 115 zł miesięcznie dodatkowego dochodu na osobę przy bardzo małym zaangażowaniu. I prawie podwojenie kwoty z poprzedniego roku. Sumy jednostkowe może nie robią jakiegoś wrażenia, ale globalnie to już niesamowita kwota.

Podsumowania łącznych wpływów z promocji bankowych:
 • Moje łącznie w 2018 roku – 1.390,26 zł.
 • Moje łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 5.347,93 zł.
 • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 10.191,58 zł.

W tym roku największym sponsorem niespodziewanie stał się ING Bank Śląski. Wymagało to wejścia w karty kredytowe ale się opłacało – premia 300 zł za główną kartę kredytową oraz 200 zł za dodatkową kartę kredytową to była wielka okazja. Dodając do tego premię za wynagrodzenie razem ING zasilił nas kwotą 1.120 zł. Kolejne premie otrzymaliśmy z Getin Banku, Santandera, T-Mobile Usługi Bankowe, Envelobanku oraz Citibanku (który kolejny raz płaci za niezamknięcie konta), dzięki czemu wyszła tak rekordowa suma.

Mój cel roczny w wysokości 1.000 zł wpływów z promocji został osiągnięty. Dodatkowo suma ponad 10.000 zł w ciągu niecałych 5 lat to kwota z której jestem mocno usatysfakcjonowany. Niektóre plany na ten rok nie wyszły (konta w Credit Agricole) ale pojawiły się jak zwykle niespodziewanie nowe akcje, z których zarówno ja i narzeczona skorzystaliśmy. Póki co otrzymujemy premie za wynagrodzenia od Santandera. Dodatkowo ja otrzymuje zwrot za zakupy w Banku Millennium a narzeczona ponownie zwrot za zakupy w Citibanku (nagroda za niezamknięcie konta). Z samych tych akcji nazbiera się 750 zł. A pozostają przyszłoroczne, nowe, potencjalne akcje.

Z tymi akcjami niestety jest problem, bo karencje i wyłączenia na byłych klientów są co raz bardziej restrykcyjne. Np. BGŻ BNP Paribas wprost mi mówi, że mnie nie chce. Ale jak pokazał mijający rok potrafią znaleźć się całkiem niespodziewanie perełki (wspomniane karty kredytowe ING). A czasami trzeba wykorzystać inne programy – np. program poleceń Banku Millennium, w którym nie ma wyjątkowo wyłączeń dla łowców wisienek. Czekam też, aż mi się skończy okres karencji w Citibanku aby w blasku i chwale wziąć u nich kolejną kartę kredytową. Uporządkowałem wreszcie liczbę kont (mam ich teraz 6) i czekam(y) na nowe promocje bankowe. Szczególnie, że wiele akacji kończy się pod koniec roku, ale banki z pewnością po chwili przerwy zaproponują nowe akcje.


Na sam koniec spis promocji bankowych, których jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.