Premia za otwarcie rachunku: 100 zł do wydania na Allegro za Konto dla Młodych w PKO BP

100 zł do wydania na Allegro za Konto dla Młodych

PKO BP premiuje swoją standardową akcję Mam PKO w której można otrzymać 100 zł za polecenie oraz 50 zł za otwarcie konta osobistego w PKO BP z polecenia. Dzisiaj wystartowała także specjalna akcja Możesz wszystko ale nie musisz dzięki której osoby w wieku 18 – 26 lat mogą otworzyć Konto dla Młodych i otrzymać 100 zł do wydania na Allegro za Konto dla Młodych. Wystarczy założyć Konto dla Młodych, wyrazić zgody marketingowe oraz zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Czyli tak naprawdę nic nie trzeba robić. Akcja trwa do 30.03.2018 r. lub do wyczerpania puli 3.500 sztuk nagród.

Akcja skierowana jest dla osób w wieku 18 – 26 lat ponieważ tylko takie osoby mogą założyć Konto dla Młodych. Regulamin nic nie zabrania więc akcję Możesz wszystko ale nie musisz można połączyć z akcją Mam PKO i otrzymać przy okazji 50 zł za otwarcie Konta dla Młodych z polecenia (osoba polecona otrzymuje 100 zł – szczegóły tutaj). Do akcji mogą przystąpić osoby, które od 01.01.2017 r. nie posiadały w PKO BP oraz w Inteligo konta osobistego.

Aby otrzymać 100 zł do wydania na Allegro należy:
  • Od 01.01.2017 r. nie posiadać w PKO BP i Inteligo konta osobistego.
  • Do 30.03.2018 r. założyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. Wniosek można złożyć tutaj.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych
  • zgłosić swój udział w promocji na specjalnej stronie www.pkobp.pl/mozeszwszystko.

Okres karencji jak zwykle dla Konta dla Młodych jest o wiele krótszy niż dla innych przy podobnych promocjach. W przypadku programu poleceń MAM PKO jest to równo 3 lata. Po spełnieniu warunków promocji karta podarunkowa o wartości 100 zł do wydania na Allegro zostanie wysłana w wiadomości w bankowości internetowej PKO BP w dwóch turach: osoby spełniające warunki do 09.03.2018 r. dostaną nagrodę do 16.03.2018 r, osoby spełniające warunki później otrzymają nagrodę do 20.04.2018 r. Wniosek o Konto dla Młodych można złożyć tutaj:

100 zł do wydania na Allegro za Konto dla Młodych PKO BP


Należy pamiętać aby zarejestrować się na specjalnej stronie promocji – www.pkobp.pl/mozeszwszystko.


Ponadto w ramach programu poleceń można otworzyć Konto dla Młodych z dodatkową premią w wysokości 100 zł. Jedyne co trzeba zrobić to otwarcie konta z kodem polecającym, w ciągu 30 dni należy także wykonać transakcje kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz płatność lub płatności BLIK na co najmniej 40 zł. Więcej o programie poleceń Mam PKO pisałem tutaj.


Konto dla Młodych to:
  • 0 zł za prowadzenie bez dodatkowych warunków.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
  • 0 zł za kartę do konta po 5 płatności bezgotówkowych w miesiącu (inaczej 5 zł).
  • dla osób w wieku 18-26 lat.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

460 zł za konto w Banku BGŻ BNP Paribas

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.