Pierwsza darmowa pożyczka pozabankowa + 2 darmowe bilety do kina

Witam. Dzisiaj nietypowo opisuję pierwszą darmową pożyczę pozabankową w Net Credit. Net Credit oferuje nowym klientom 2.000 zł na okres 30 dni całkowicie za darmo. Dodatkowo w ramach promocji na Walentynki Net Credit dorzuci 2 darmowe bilety do kina. Bilety są wycenione na 42 zł i można je wykorzystać w sieci kin Multikino. Bilety dostanie każdy (e-mailem lub sms-em) w ciągu 10 dni roboczych od udzielenia pierwszej lub kolejnej pożyczki w Net Credit. W Net Credit można pierwszy raz wziąć kwotę do 2.000 zł na okres 30 dni całkowicie za darmo. Ale już przedłużenie tego terminu kosztuje dokładnie 382,86 zł (podobne koszty obowiązują pewnie nie-nowych klientów). Pisałem kiedyś, że można w sumie brać takie pożyczki przez rok w różnych firmach i korzystać z darmowego kredytu. Oczywiście z takich pożyczek trzeba korzystać z głową i nie przesadzać oraz pilnować terminów. Wszystkich zainteresowanych darmową pożyczką i 2 darmowymi biletami do kina zapraszam tutaj:

Pierwsza darmowa pożyczka

Państwo Polskie chce ustawą ograniczyć prowizje i opłaty takich firm, ale według mnie będzie miało to bardzo negatywny, całkiem odwrotny skutek. Zamiast pożyczać w cywilizowanych firmach Polacy zaczną pożyczać na mieście na 2 razy większy procent oraz z brakiem możliwości przekroczenia terminu. Nie zlikwiduje się jedną ustawą popytu a pożyczki te są takie drogie, bo duża część pożyczających ich po prostu nie spłaca. Każdy wie o co chodzi…

3 Komentarze

  1. Bardzo fajna promocja. Moim zdaniem im więcej firmy pożyczkowe dają klientom w gratisie tym łatwiej im zdobyć ich zaufanie. Ważne jest również aby oprocentowanie było niskie. Jeśli klient nie znajdzie dobrej oferty w firmie pożyczkowej pozabankowej to pójdzie do banku, a niestety ta instytucja ma dużo większe wymogi. Jeśli chodzi o firmy pozabankowe wystarczy, że klient jest w wieku 18-75lat a kwestia decyzji pożyczkowej jest praktycznie pewna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.