Lokata na Wakacje w Idea Banku z rewelacyjnym oprocentowaniem

lokata na wakacje idea bank

W ofercie Idea Banku nadal znajduje się 4-miesięczna Lokata Bezkonkurencyjna, a od dzisiaj można założyć także krótkoterminową 2-miesięczną Lokatę na Wakacje z rewelacyjnym oprocentowaniem 3,50%. Co więcej Lokata na Wakacje podobnie jak Lokata Bezkonkurencyjna dostępna jest dla wszystkich klientów Idea Banku – nie ma obowiązku posiadania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków. Lokata na Wakacje dostępna jest tylko online a na opłacenie wniosku o otwarcie lokaty jest 5 dni. Lokata na Wakacje będzie w ofercie Idea Banku do odwołania, nie krócej jednak niż do 23.07.2015 r. Lokata na Wakacje w dniu 27.07.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata na Wakacje – pozostałe warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • Lokata odnawialna na taki sam okres standardowym oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online.
 • 5 dni na opłacenie wniosku.
 • Zerwanie Lokaty na Wakacje przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Jednocześnie w ofercie Idea Banku nadal pozostają Lokaty: Happy, Cloud, Bezkonkurencyjna, Zyskująca, Power, Nr 1, Fair Play, Stabilna, Beztroska oraz Ping-Pong. Można się trochę pogubić. Ale bezapelacyjnie obecnie najlepszą lokatą jest opisywana tutaj 2-miesięczna Lokata na Wakacje. Choć jak zwykle nowych klientów Idea Banku zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy na 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

lokata na wakacje lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. mca napisał(a):

  Juz nie ma tej lokaty (na 3,5%), pozostaje 3,15%.

 2. Mirosław Zalewski napisał(a):

  Niestety lokaty na 3,15% już też nie ma…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.