Czemu tu to jest i po co to wszystko…

Witam na moim blogu.

 Od dawna zbierałem się z chęcią założenia bloga i wreszcie ten czas nastąpił. Dlaczego postanowiłem założyć tego bloga? W internecie jest dużo stron o oszczędzaniu, ale brakuje strony, która zajmowałaby się sposobami na oszczędzanie pieniędzy w całkowicie bezpieczny sposób. Postaram się ten brak uzupełnić.

Na mojej stronie skoncentruję się głównie na informacjach o bezpiecznych formach oszczędzania. Będę opisywał głównie produkty bankowe tj.: konta, lokaty, produkty strukturyzowane, rzadziej fundusze i tzw. produkty regularnego oszczędzania. Czasami też zahaczę o inny temat. W prosty sposób postaram się opisywać różne produkty, schematy ich działania, wskazywać ich wady i zalety. Na bieżącą będę starał się informować i opisywać nowości i najlepsze sposoby na bezpieczne oszczędzanie pieniędzy. Wyłowie najlepsze oferty promocyjne na rynku, opiszę zasady, warunki spełnienia, rzeczy na które trzeba uważać. Mam pewne doświadczenie w bankowości więc znam zasady działania produktów bankowych i bardzo dobrze się w nich orientuję. Służę też pomocą w wyjaśnianiu pewnych wątpliwości, pomocą w załatwianiu ciężkich spraw z bankiem.

Uprzedzam, że moje opinie nie są obiektywne i nie muszą się podobać każdemu. Uważam, że każdy powinien mieć swoje zdanie na każdy temat i podejmować sam decyzje. Uprzedzam też, że moje posty przynajmniej na początku będą miały przypadkowy porządek publikowania.

Przepraszam za wszystkie błędy ale to dopiero mój początek blogowania.

Zachęcam do lektury, komentowania i częstego odwiedzania strony. Proszę też o opinie i sugestie tematów. Już niedługo pierwsze konkretne wpisy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.