Ponownie 300 zł za konto w Banku Pocztowym

Witam. W lutym pojawiła się akcja promocyjnymi punktami Bezcenne Chwile w Banku Pocztowym. Czyli w banku, który przez kilka ładnych lat nie ogłaszał żadnych promocji. Z akcji skorzystałem ja i partnerka dzięki czemu wzbogaciliśmy się razem o 600 zł. Ostatnio pojawiło się jakby przedłużenie akcji pt. Złap do 24000 punktów dzięki której ponownie można otrzymać punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile warte 300 zł za konto w Banku Pocztowym. Warunki są banalnie łatwe do spełnienia, okres karencji bardzo krótki w porównaniu do innych banków. Nowa promocja trwa do 15.08.2024 r. lub do wyczerpania 12.000 sztuk po 8.000 punktów (czyli 4.000 kont).


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Bank Pocztowy. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby przystąpić do promocji nie należy mieć w Banku Pocztowym konta w okresie od 15.11.2023 r. do 14.05.2024 r. Konto można otworzyć całkowicie zdalnie ale jak ktoś już był klientem Banku Pocztowego to może być konieczność udania się do jakiejś placówki. Tak było ze mną. Co ciekawe do bankowości internetowej pasowało stare hasło. Za 3 transakcje w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych otrzymuje się po 8.000 punktów w programie Bezcenne Chwile warte około 100 zł.

Aby otrzymać 300 zł za konto w Banku Pocztowym należy:
  • Do 15.08.2024 r. otworzyć konto z kartą Mastercard.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą e-mail.
  • Także do 15.08.2024 r. zarejestrować kartę debetową w programie Bezcenne Chwile Mastercard i zgodzić się na otrzymywanie informacji na adres e-mail.
  • Zapewnić wpływy na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu otwarciu konta.
  • Wykonywać po co najmniej 3 transakcje premiowane* w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta.. Nagroda 100 zł w punktach Bezcenne Chwile za każdy miesiąc spełnienia warunków.

Uwaga liczy się tylko pierwsza transakcja w danym dniu w danym sklepie. Czyli można kupić jedną kajzerkę w Biedronce kilka razy ale zaliczy się pierwsza płatność. Należy kolejną zrobić w innym sklepie lub w kolejnym dniu. Poza tym obowiązuje klasyczne wyłączenia – definicja transakcji premiowanej poniżej. Typowe zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych są ok. Należy pamiętać o zasileniu konta – najlepiej spoza Banku Pocztowego. Jeżeli liczba nagród ulegnie wyczerpaniu to powinna się znaleźć na tej stronie informacja https://bezcennechwile.mastercard.pl/banki/bank-pocztowy co najmniej 1 dzień wcześniej. Punkty dopiszą się do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków i będzie 9 miesięcy na ich wymianę na różne vouchery (np. na Circle K, na Allegro czy do Decathlonu). Mi się dopisywały z reguły o wiele szybciej.

Dodatkowo można otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 6,50% do kwoty 20.000 zł przez 3 miesiące. W tym przypadku należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe.

Konto w Porządku w Banku Pocztowym jest darmowe, darmowe są także wypłaty w bankomatach Planet Cash oraz PKO BP. Karta jest darmowa po wydaniu 400 zł w miesiącu, inaczej opłata kosztuje 6,99 zł. Można się poświęcić. Konto w Porządku można założyć poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku. Ale niektórych blokuje i zaprasza do placówki. Rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile może potrwać do 5 dni i następuje jak dobrze pamiętam w bankowości internetowej Banku Pocztowego. Można zamówić kartę mobilną i dodać ją do portfela cyfrowego. Więcej na stronie promocji tutaj.


Regulamin promocji Złap do 24000 punktów.


*Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany przez Uczestnika Programu), za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: drugiej oraz kolejnej dokonanej w tym samym dniu  oraz w tym samym punkcie (uwzględniona tylko pierwsza transakcja w danym dniu), wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.