200 zł za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile

Witam. Do końca maja trwa promocja konta osobistego w Alior Banku dzięki której całkiem łatwo można otrzymać 500 zł. Akcja jest regularnie co kilka miesięcy odnawiana. Szczegóły tutaj. Teraz się nowa akcja pt. Shopping z Aliorem dzięki której jeszcze bardziej opłaca się otworzyć konto w Alior Banku. Bo obecnie można otrzymać jeszcze 200 zł za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile. Nowa promocja trwa do 31.07.2024 r. lub do wyczerpania puli 13.500 nagród po 8.000 punktów (po 100 zł).


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Alior Bank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z akcji należy posiadać w Alior Banku kartę debetową i/lub kredytową oraz nigdy wcześniej nie uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile z kartą Alior Banku. Ale tutaj uwaga bo jakieś pół roku temu też nie spełniałem podobnego warunku a mimo tego takie promocyjne wtedy punkty zostały mi przypisane. Więc raczej nie ale jeżeli kiedyś mieliśmy konto w Alior Banku z kartami w Bezcennych Chwilach i teraz ponownie powracamy to można spróbować. W sumie można otrzymać 8.000 punktów za transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 200 zł, 8.000 punkt za odroczenie płatności w kwocie co najmniej 50 zł na 30 dni (Allior Pay)* lub 2 x 8.000 punktów za transakcje bezgotówkowe o wartości 200 zł kartą kredytową. Bez względu na liczbę kart nie można otrzymać więcej niż 16.000 punktów.

Transakcje należy wykonać jak najszybciej, nie później niż do 31.07.2024 r. Ale akcja może skończyć się wcześniej. Promocyjne punkty zostaną naliczone w ciągu 14 dni od daty spełnienia warunków i będą ważne przez 3 miesiące. W tym czasie należy po prostu je zamienić na wybrane vouchery. W przypadku gdy pula nagród ulegnie wcześniej wyczerpaniu stosowna informacja powinna pojawić się tutaj. Liczą się tylko typowe transakcje bezgotówkowe, lista wyłączeń jest spora i dot. transakcji pseudo bezgotówkowych, przeniesienia sald itp. Jak ktoś może to warto bo łącznie w takim przypadku można otrzymać aż 700 zł za konto.

200 zł za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile


Regulamin promocji Shopping z Alliorem.


*Tak po prostu w aplikacji mobilnej Alior Banku należy zawnioskować o limit kredytowy Alior Pay o zawrzeć umowę o ten limit refinansując w ramach tego limitu wybraną transakcję obciążającą konto na minimum 50 zł. Technicznie trzeba w zakładce Płatności i Usługi wybrać ikonę Alior Pay a następnie wybrać dowolną transakcję i odroczyć jej płatność. Co na wzór karty kredytowej czy limitu kredytowego. Do 30 dni jest to darmowe. Po 30 dniach można ją zwrócić lub rozłożyć na 11 rat ale wtedy musimy liczyć się z oprocentowaniem. A właściwie z opłatą w tabeli opłat i prowizji widzę tylko 0,50% prowizji od rozłożonej kwoty na raty

**Transakcja bezgotówkowa – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą zarejestrowanej w Programie Karty Partnera, z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.