Premia w gotówce do 600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Kilka dni temu Citibank postanowił ponowić swoją bardzo korzystną akcję promocyjną karty kredytowej. Ponownie można otrzymać w gotówce aż 600 zł za kartę kredytową w Citibanku dzięki II edycji promocji Zyskaj nawet 600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity.  Warunki nie zmieniły się właściwie – nadal w dosyć prosty sposób można otrzymać pokaźną premią na rachunek karty kredytowej. Nowa promocja trwa do 15.07.2022 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły akcji 270 zł za konto w Citibanku i ewentualnie 100 zł w punktach Mastercard tutaj:

Premia w gotówce do 600 zł za kartę kredytową w Citibanku


Z nowej promocji z voucherem na Allegro mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 600 zł na za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej aktywować kartę.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do aplikacji mobilnej i/lub bankowości internetowej (po aktywacji karty).
  • W pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu). Nagroda – zasilenie karty kwotą 200 zł.
  • W czwartym, piątym, szóstym lub siódmym pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu). Nagroda – zasilenie karty 4 x kwotą po 100 zł.
  • Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego po zawarciu umowy, wykonywać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł. Nagroda zwrot opłaty za kartę.

<<<Strona promocji 600 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

Premia w gotówce do 600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Główna nagroda to zasilenia karty o wartości 200 zł  i 4 x po 100 zł do wykorzystania. O przyznaniu nagród Citibank powiadomi uczestników promocji do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A zasilenie karty nastąpi do końca kolejnego miesiąca. Z reguły odbywa się to szybciej. Co ważne regulamin mówi o dostarczeniu dokumentu dochodowego (np. wyciąg z banku) więc lepiej wybrać kartę z większym limitem.


Dodatkowo po wydaniu 300 zł w danym okresie rozliczeniowym Citibank zwróci opłatę za kartę (standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych kwotą 600 zł za kartę kredytową zapraszam tutaj:

Premia w gotówce do 600 zł za kartę kredytową w Citibanku


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 25,06% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Nie dotyczy zasilenia nagrodą.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.

Regulamin oferty Zyskaj nawet 600 zł za kartę kredytową Citi Simplicity edycja II.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.