Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium na 2,60% + pozostałe promocje

Dzień 15 marca to dzień, w którym została ogłoszona nowa promocja Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja 20, dzięki której ponownie można wpłacić Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium nowe środki i otrzymać wysokie oprocentowanie – stawkę 2,60% na 92 dni do kwoty 100.000 zł. Standardowo – nowe środki to saldo z dnia poprzedniego przed ogłoszeniem nowej promocji, tj. nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 14.03.2020 r. W porównaniu do poprzedniej akcji oprocentowanie spadło o 0,10% i skrócił się też trochę okres promocyjnego oprocentowania. Nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit można wpłacić do 25.04.2020 r.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od pierwszej daty wpłaty nowych środków. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest o wiele słabszą stawką, nawet słabszą niż poprzednio bo tylko stawką 0,80%. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi po ostatnich zmianach tylko od 0,50% do 0,80%. Więc dobrze po okresie promocji poszukać sobie lepszej alternatywy aby po kilku miesiącach powrócić w blasku nowych środków – szczegóły opisuję na bieżącą w kategorii Konta Oszczędnościowe. Wspomnę tylko, że podobne oprocentowanie można otrzymać obecnie w Alior Banku, Getin Banku oraz ING Banku Śląskim. No ale to już po rozpoczęciu współpracy z Bankiem Millennium. A nowi (i nie tylko nowi) klienci tego banku mogą dostać dodatkową premię. Szczegóły poniżej.


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Obecnie nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z premią 200 zł za otwarcie o ile wcześniej nie otwierali takiego konta w promocji – szczegóły tutaj:

Osoby, które wcześniej otwierały już konto w Banku Millennium dla promocji i je zamknęły mogą skorzystać z programu poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj:

Konto Oszczędnościowe ProfitA obecni klienci Banku Millennium mogą otrzymać premię 200 zł za kartę kredytową – szczegóły w tym samym artykule tutaj:

Konto Oszczędnościowe Profit


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.