200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zostań w domu

W BNP Paribas nie ustaje w ogłaszaniu nowych akcji nawet w tak „gorącym” okresie jak obecnie. W dniu dzisiejszym wystartowała akcja pod całkiem prawdziwym tytułem Zostań w domu dzięki której właściwie bez wychodzenia z domu można otrzymać 200 zł za konto w BNP Paribas. Premię tym razem otrzymuje się za odpowiednie zasilenia i kilka przelewów zewnętrznych przez bankowość elektroniczną. Czyli naprawdę można otrzymać premię bez wychodzenia z domu. Nowa akcja trwa do 06.04.2020 r. lub do wyczerpania puli 4.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Jak zwykle z promocją mogą skorzystać tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

200 za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.04.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 27.04.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 25.05.2020 r.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w BNP Paribas>>>

200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zostań w domu
Nagrody w ramach akcji Zostań w domu:
 • Pierwsze 100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu kwietniu wykonanie za pomocą bankowości internetowej po co najmniej 2 przelewów (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)(w każdym miesiącu).
  • W miesiącu kwietniu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 500 zł.
 • Drugie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu maju wykonanie za pomocą bankowości internetowej po co najmniej 2 przelewów (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)(w każdym miesiącu).
  • W miesiącu maju otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20 maja a druga do 24 czerwca 2020 r. Wiadomości będą przychodzić z adresu: zostanwdomu@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać do kontaktów aby nie wpadła do SPAM-u. Należy do 25.05.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Nagrody – premie gotówkowe zostaną wypłacone na uzupełniony numer konta (otwarty w ramach promocji) do końca maja i czerwca. Łącznie będzie to 200 zł za spełnienie banalnych warunków.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych łatwą kwotą 200 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Zostań w domu

Regulamin promocji Zostań w domu.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.