Premia za kartę kredytową: 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku

300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki

Na początku lutego opisywałem akcję Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz 300 zł dzięki której za otwarcie aktywne korzystanie z karty kredytowej Citibanku można otrzymać 300 zł w postaci 5% zwrotu za zakupy. Szczegóły tutaj. W Citibanku kilka dni temu pojawiły dwie nowe akcji, dzięki której nowi posiadacze darmowej karty Citi Simplicity mogą otrzymać 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki. Akcja z voucherem na Allegro trwa do 31.05.2018 r., a akcja z bonem do Biedronki trwa do 09.04.2018 r. Poza tym warunki są praktycznie identyczne.

Jak zwykle nie zmienił się okres karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku – ustalony został on jak zwykle na 01.01.2015 r.  Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile (brak tego warunki dla promocji z Biedronką).
  • Przez okres 2 kolejnych miesięcy wykonywać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (brak tego warunki dla promocji z Biedronką).

<<<Strona promocji 300 zł do Biedronki za kartę kredytowa w Citibanku>>>

 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki

<<<Strona promocji 300 zł na Allegro za kartę kredytowa w Citibanku>>>

 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki

O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda – elektroniczna karta podarunkowa Allegro o wartości 300 zł zostanie wysłana w tej samej wiadomości.Voucher będzie ważny 4 miesiące od otrzymania i będzie go można wykorzystać tylko przy jednej płatności. Z kolei w promocji z Biedronką wysyłany jest 13-cyfrowy E-kod, który należy podawać przed rozpoczęciem skanowania produktów w kasie. Ważny będzie on do 31.12.2018 r. i można będzie go wykorzystywać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Dostępne saldo będzie widoczne na wydrukowanym paragonie.


Akcję można połączyć z promocjami 300 zł lub 360 zł za konto osobiste w Citibanku – szczegóły tutaj:

 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki


Jeżeli kogoś nie do końca interesuje 300 zł na Allegro lub 300zł do Biedronki może skorzystać z 5% zwrotu za zakupy. Szczegóły tutaj:

 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…eh kto to wymyślił…W ramach innej akcji Zimowe Raty z Kartą Kredytową Citibank można wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę od 300 zł do 5.000 zł i rozłożyć je od 6 do 12 nieoprocentowanych rat. Także tutaj trzeba być nowym klientem, nieposiadającym karty kredytowej od 01.01.2015 r. Należy w ciągu 2 miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę kredytową wykonać transakcję na kwotę od 300 zł do 5.000 zł i złożyć w bankowości internetowej dyspozycję ich rozłożenia na raty w ramach Plany spłat ratalnych Komfort – od 6 do maksymalnie 12. Jest to spora zachęta dla klientów Citibanku potrzebujących dodatkowej gotówki. Zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

 300 zł na Allegro lub 300 zł do Biedronki

Regulamin oferty „Zimowe Raty z Kartą Kredytową Citibank”.


Z pozostałymi akcjami promocyjnymi w polskich bankach można zapoznać się tutaj:

100 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Bank

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.