Lokata w Getin Banku – przedłużenie promocji i spadek na pozostałych lokatach

lokata w Getin Banku

W dniu wczorajszym skończyła się oferta Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. Jednocześnie w dniu dzisiejszym została ona przedłużona. Nadal dostępna jest bardzo dobra lokata w Getin Banku na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,10% dla nowych środków. Zmienił się tylko dzień wyznaczania nowych środków. Obecnie to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 31.10.2016 r. Pozostałe warunki nie uległy zmianie a nowa oferta ważna jest do 31.01.2017 r. 19.02.2017 r. Jednocześnie spadło oprocentowanie pozostałych lokat w Getin Banku i Noble Banku.

Lokata na Nowe Środki to obecnie jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych, którą można otworzyć bez konieczności posiadania konta bankowego. W ramach nowej 11 edycji promocji można ponownie otworzyć tylko jedną lokatę do kwoty 200.000 zł. Czas na opłacenie wniosku nie zmienił się – nadal jest to 7 dni. Nie ma obowiązku posiadania konta osobistego a Lokatę na Nowe Środki można założyć całkowicie online. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. W lutym wzrosło oprocentowanie niektórych pozostałych lokat w Getin Banku.

Lokaty w Getin Banku – aktualna oferta:
  • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł.
  • 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,10%.
  • 3-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,85%.
  • 6-miesięczna Lokata Tradycyjna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 12-miesięczna Lokata Progresywna z oprocentowaniem 1,95%.
  • 24-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,30%.
  • 36-miesięczna Lokata Rentierska z oprocentowaniem 2,40%.

Zakładając lokaty w placówkach Getin Banku (Tradycyjne oraz Progresywne) otrzymamy oprocentowanie mniejsze o 0,15%. Warto więc robić to przez bankowość internetową. Lokaty Rentierskie dostępne są tylko dla posiadaczy kont osobistych w Noble Banku. Wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2,10% zapraszam tutaj:

lokata w Getin Banku


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 11 EDYCJA”.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.