Promocje bankowe raport styczeń 2015

promocje bankowe

Promocje bankowe raport styczeń 2015

Witam. Jak zwykle pod koniec miesiąca publikuję podsumowanie moich sukcesów w korzystaniu z promocji bankowych. Niestety w styczniu nie mogę się pochwalić żadnymi wpływami więc tym razem odmiennie od pozostałych miesięcy raport z promocji bankowych przybierze trochę inną formę. Co nie znaczy, że będą same nudy. Jak zwykle zapraszam do lektury.

Prawie równo miesiąc temu zrobiłem podsumowanie moich sukcesów za 2014 rok w korzystaniu z dostępnych promocji. Moje zyski wyniosły dokładnie 675 zł – zainteresowanych szczegółami zapraszam tutaj. W styczniu niestety żadne dodatkowe wpływy z promocji na moje konto bankowe nie wpłynęły, nie spodziewam się też takich wpływów póki co w przyszłości. Z różnych względów nie miałem czasu rozejrzeć się za kolejną promocją, choć kilka możliwości nadal istnieje.

W kolejnych miesiącach postaram się ten błąd naprawić. A póki co raport ten traktuję jako zestawienie wybranych promocji, z których można skorzystać.

Na dzisiejszy dzień nadal dostępne są promocje bankowe:

Promocja w mBanku dostępna jest jedynie dla klientów firmowych, a promocja w Toyota Banku ma dosyć kiepskie warunki. Z promocji w Getin Online, ING Banku Śląskim oraz BNP Paribas Banku nie mogę skorzystać. Chyba zdecyduję się na Tablet z Citibanku. Trudno mi będzie zrobić 1.000 zł obrotu w ciągu 30 dni – muszę złapać najlepszy moment. Wcześniej po prostu doładowałbym 2 razy kartę miejską w Warszawie i już by było 560 zł. Ale przejazdy mam już za darmo 🙂 Pisałem o tym tutaj.

Muszę przyjrzeć się też promocji Tanie Zakupy w Getin Banku. To, że byłem jeszcze dwa miesiące temu klientem Getin Online nie wyklucza mnie z tej promocji. W najbliższym czasie na pewno opiszę na mojej stronie zasady tej promocji, odświeżę też informację o kilku innych promocjach związanych z kontami osobistymi. A jeśli się zdecyduje na Getin Bank to na pewno będzie o tym wzmianka w kolejnych raportach. Póki co korzystam z iKonta, które założyłem przy okazji poprzedniej promocji.

W tym artykule musi też znaleźć się jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Niestety od początku roku większość banków od naliczonych i wypłaconych premii pobiera podatek dochodowy. Robi tak chociażby Getin Online czy Toyota Bank. Z kolei przy promocjach Konta z Lwem, iKonta czy Karty Kredytowej z Tabletem albo ten podatek nie jest naliczany, albo bank bierze na siebie jego zapłatę. Niestety w niektórych przypadkach od zysków trzeba odliczyć 19%.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.