600 zł za konto firmowe mBiznes w mBanku

600 zł za konto firmowe mBiznes

Witam. Tym razem opiszę promocję nie skierowaną dla klientów indywidualnych, lecz promocję skierowaną do klientów firmowych. Z reguły specjalne promocje banów skierowane są tylko dla klientów indywidualnych, klienci firmowi nie mogą liczyć na specjalnej traktowanie. Tym razem jest inaczej. Promocja nazywa się „600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort” i dzięki niej można w prosty sposób otrzymać 600 zł w ciągu 12 miesięcy. Warunki promocji nie są trudne do spełnienia.

Aby otrzymać 600 zł za konto firmowe mBiznes należy:

  • Otworzyć jeden z rachunków firmowych: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort.
  • W okresie 12 miesięcy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.

<<<Strona promocji 600 zł na ZUS z mBiznes konto Komfort>>>

Jak widać warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia. Za każde płatności na ZUS w kwocie nie mniejszej niż 250 zł do 30-tego następnego miesiąca mBank przeleje na otwarty rachunek premię w wysokości 50 zł. Przez 12 miesięcy można maksymalnie otrzymać aż 600 zł. Promocja ważna jest do końca lutego, tj. do 28.02.2015 r.

600 zł za konto firmowe mBiznes

Promocja 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort skierowana jest jedynie dla przedsiębiorców, czyli:

  • Osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
  • Spółek cywilnych, jawnych, partnerskich.
  • Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialności w organizacji.
  • Fundacji, stowarzyszeń rejestrowych.
  • Kościołów i związków wyznaniowych.
  • Spółdzielni.

W ramach promocji można otworzyć dwa rachunki firmowe: mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort. mBiznes konto Start przeznaczone jest dla firm, które prowadzących działalność gospodarczą krócej niż 12 miesięcy. Prowadzenie tego rachunku firmowego jest bezpłatne. Bezpłatne jest także 5 pierwszych przelewów internetowych – każdy następny kosztuje 1,50 zł. Bezpłatne są przelewu do ZUS i US. Miesięczna opłata za kartę do mBiznes konta Start wynosi 5 zł – można jej uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 200 zł w miesiącu. Bezpłatne są wypłaty w bankomatach sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash oraz wpłaty we 950 wpłatomatach mBanku, Euronetu oraz Cash Line.

Firmy prowadzące działalność dłużej niż rok mogą otworzyć mBiznes konto Komfort. Prowadzenie tego rachunku firmowego kosztuje standardowo 25 zł miesięcznie. Jednak w ramach promocji opłata ta nie będzie pobierana przez 12 miesięcy. Bezpłatne jest pierwsze 20 przelewów przez internet oraz obsługa pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku firmowego. Pozostałe opłaty są takie same jak w przypadku mBiznes konta Start. mBiznes konto Komfort wydaje się być korzystniejsze z powodu większej ilości bezpłatnych przelewów.

Podsumowując promocja jest bardzo korzystna. Jedyny warunek, który trzeba spełnić aby otrzymać 600 zł za konto firmowe to przelewy na ZUS. Także opłaty związane z rachunkami firmowymi po okresie promocji nie są takie duże. Pamiętam, jak odchodziłem ponad 4 lata temu z jednego z banków to prowadzenie podstawowego rachunku firmowego kosztowało 39 zł. I nic w nim nie było darmowe. Problemem dla firm może być zmiana numeru rachunku, który posiadają już ich kontrahenci. Ale promocję można potraktować jako test współpracy z mBankiem. Nie musi być to podstawowe konto firmowe, a po roku jeśli mBank nie przekona do siebie po prostu je zamknąć. Wszystkich zainteresowanych mBiznes kontem Komfort zapraszam tutaj:

600 zł za konto firmowe mBiznes

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.