Lokata Extra pod choinkę w Meritum Banku

Lokata Extra pod choinkę

Meritum Bank kolejny raz zaskoczył – po raz trzeci w ciągu kilku dni publikuję na swojej stronie informacje o nowej, dobrze oprocentowanej Lokacie Extra. Wcześniej do oferty Meritum Banku weszła Lokata Extra na 3 i 6 miesięcy, a od wczoraj można także założyć Lokatę Extra na 4 miesiące z oprocentowaniem aż 3,70%. To najlepiej oprocentowana obecnie lokata krótkoterminowa na rynku.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Aktualna oferta Meritum Banku w ramach Lokat Extra*:

  • 3-miesięczna Lokata Extra z oprocentowaniem 3,50%.
  • 4-miesięczna Lokata Extra z oprocentowaniem 3,70%.
  • 6-miesięczna Lokata Extra z oprocentowaniem 3,40%.

Tym razem Lokaty Extra przeznaczone są nie tylko dla nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.11.2014 r., ale także dla środków pochodzących z rachunków lokat terminowych zapadających w okresie 01-31.12.2014 r. To bardzo miłe i cenione podejście do stałych klientów. Jednak jeśli wpłacone środki na Lokatę Extra nie spełnią żadnego z wymienionych warunków to oprocentowanie po 21 dniach zostanie obniżone do 1,40%. Lokaty Extra można założyć do końca roku, z tym, że 4-miesięczna Lokata Extra będzie dostępna w ofercie Meritum Banku do 23.12.2014 r. Ale na wpłacenie pieniędzy na Lokatę Extra mamy 5 dni roboczych. Więcej o pozostałych Lokatach Extra pisałem tutaj.

*Od 30.12.2014 r. w ofercie Meritum Banku pozostała jedynie 6-miesięczna Lokata Extra. W dniu 13.01.2015 r. także ona zniknęła z oferty Meritum Banku.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.