Zmiana oprocentowania Lokat Meritum Zysku w Meritum Banku

zmiana oprocentowania lokat meritum zysku

Dwa tygodnie temu Meritum Bank zaskoczył wszystkich podwyższając oprocentowanie swoich flagowych lokat, czyli Lokat Meritum Zysku. Podczas, gdy w wielu bankach spadło oprocentowanie lokat o 0,10% – 0,20% Meritum Bank podwyższył stawki oprocentowania. Od dzisiaj Meritum Bank dołączył jednak do banków obniżających oprocentowanie i zmniejszył o 0,10% oprocentowanie swoich lokat 6 i 12 miesięcy.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Aktualna oferta Lokat Meritum Zysku kształtuje się następującą:

  • 1-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 2,70%.
  • 3-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,00%.
  • 6-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,60%.
  • 12-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,70%.

Nawet po obniżce Lokaty Meritum Zysku to nadal jedne z najlepiej oprocentowanych lokat. Nie zmieniły się też żadne warunki – nie ma obowiązku lokowania nowych środków ani zakładania w Meritum Banku konta osobistego. Nadal dostępna jest też Lokata Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 5% do 10.000 zł dla klientów posiadających w Meritum Banku konto osobiste, oraz 24- i 36-miesięczne lokaty oparte o WIBOR 6M. Więcej o pozostałej ofercie lokat w Meritum Banku można przeczytać przy okazji poprzedniej wiadomości – zainteresowanych zapraszam tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.