Nowe Lokaty Meritum Zysku w Meritum Banku

Lokaty meritum zysku

Meritum Bank jest jednym z banków, który agresywnie walczy o nasze pieniądze. Dotychczas proponował swoim klientom wysoko oprocentowane, krótkoterminowe Lokaty Extra. Tym razem Meritum Bank zmienił trochę strategię i podwyższył oprocentowanie swoich Lokat Meritum Zysku na 6 i 12 miesięcy do odpowiednio 3,70% oraz 3,80%.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Lokaty Meritum Zysku można założyć na 4 terminy:

  • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,7%.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3%.
  • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,7%.
  • Na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,8%.

Szczególnie atrakcyjne jest oprocentowanie lokat 6- i 12-miesięcznych. Lokaty Meritum Zysku dostępne są dla wszystkich klientów, nie ma obowiązku lokowania nowych środków i posiadania w Meritum Banku konta osobistego. Minimalna kwota Lokaty Meritum Zysku to 1.000 zł. Jednocześnie z oferty zniknęły Lokaty Extra, które przeznaczone były tylko dla nowych środków oraz niezbyt udana Bilokata Start. Dla klientów, którzy zdecydują się założyć w Meritum Banku konto osobiste dostępna jest Lokata Start do kwoty 10.000 zł z oprocentowaniem 5% na 2 miesiące oraz Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3%.

W ofercie Meritum Banku dostępne są także dwie długoterminowe Lokaty WIBORowe:

  • Lokata na 24 miesiące z oprocentowaniem WIBOR 6M + 1% – obecnie 3,69%.
  • Lokata na 36 miesięcy z oprocentowaniem WIBOR 6M + 1,10% – obecnie 3,79%.

W przypadku lokat na 2 i 3 lata znajdziemy lepiej oprocentowane lokaty, ale oprocentowanie oparte na wskaźniku WIBOR pozwala uczestniczyć nam we wzroście stóp procentowych. Za to Lokaty Meritum Zysku na 6 miesięcy ustępuje tylko Lokacie BIZ PRO w BIZ Banku, za to Lokata Meritum Zysku na 12 miesięcy to razem z Lokatą Efektywną w Idea Banku najlepsza lokata na okres 1 roku.

meritum bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.