Nowe, wysokooprocentowane Lokaty BIZ PRO w BIZ Banku

lokaty biz pro

Kilka dni temu FM Bank zmienił swoją nazwę handlową na BIZ Bank oraz przedstawił nową, lepszą ofertę depozytową. BIZ Bank postanowił mocniej zamieszać na rynku i podwyższył oprocentowanie lokat na krótsze terminy. Tym samy stał się praktycznie liderem na rynku lokat krótkoterminowych. Co więcej, lokaty dostępne są dla wszystkich klientów banku, bez podziału dla „starych i nowych” środków.

Najlepsze Lokaty BIZ PRO:

  • Lokata BIZ PRO na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,60%.
  • Lokata BIZ PRO na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,70%.
  • Lokata BIZ PRO na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,90%.

Minimalna kwota Lokaty BIZ PRO to 1.000 zł, maksymalna to aż 2.000.000 zł. Aby otworzyć Lokaty BIZ PRO na przedstawionym oprocentowaniu niezbędne jest posiadanie w BIZ Banku konta osobistego, lub bezpłatnego rachunku oszczędnościowego. Można też otworzyć lokaty bez konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, lecz wtedy oprocentowanie przedstawionych lokat spada o 0,10%. Pozostała oferta lokat praktycznie nie uległa zmianie – ze szczegółami można zapoznać się w mojej poprzedniej wiadomości o ofercie depozytowej w FM Banku.

Podsumowując przedstawiona oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Szczególnie Lokata BIZ PRO na 6 miesięcy jest najwyżej oprocentowaną lokatą na ten okres. Nie jest to jednorazowa propozycja o których pisałem w ostatnim przeglądzie lokat na start. BIZ Bank mógłby tylko w bardziej przejrzysty przedstawić swoją ofertę depozytową – lokaty z rachunkiem nazywają się teraz Lokatami BIZ PRO, lokaty bez rachunku – Lokaty SMART, a strona internetowa i tak odsyła nasz na stronę http://www.smartlokaty.pl.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.