400 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia

Witam. Standardowo z początkiem nowego miesiąca Santander ogłasza swoją nową akcję promocyjną konta osobistego. I tak w maju można otrzymać 400 zł za konto w Santanderze oraz 100 zł z polecenia. Pierwszą premię otrzymuje się w formie przelewu na konto a druga nagroda to bon w ramach programu poleceń Santandera. Główna akcja trwa do 31.05.2024 r. ale jest praktycznie co miesiąc przedłużana na takich samych albo podobnych warunkach.

Dodatkowo można otrzymać 150 zł za konto dla dziecka.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze. Co ważne korzystałem z jednej z ostatnich akcji i otrzymałem ofertę na wycofanie wypowiedzenia wartą w sumie 120 zł.

Do 400 zł za konto w Santanderze – warunki promocji:
 • Do 31.05.2024 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową z dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.06.2024 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku (przez kuriera lub selfie).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu czerwcu i lipcu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia tylko 300 zł)(miesięcznie).
  • Zalogowanie się co najmniej 5 razy do bankowości mobilnej na urządzeniu mobilnym.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub płatności BLIK.
  • Nagroda 200 zł premii.
 • W miesiącu sierpniu i wrześniu 2024 r. (w każdym z dwóch miesięcy):
  • Otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł (osoby do 26 roku życia tylko 300 zł)(miesięcznie).
  • Zalogowanie się co najmniej 5 razy do bankowości mobilnej na urządzeniu mobilnym.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub płatności BLIK.
  • Nagroda 200 zł premii.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. Opcjonalnie nagroda 100 zł premii w postaci bonów.

<<<Strony promocji 400 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia>>>

400 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia

Premie w wysokości 2 x po 200 zł zostaną wypłacone na otwarte konto do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania, tj. do końca sierpnia i października 2024 r. Należy mieć w tym czasie aktywne konto i kartę oraz nie wycofywać zgód na przetwarzania danych marketingowych i handlowych. Jeszcze kilka miesięcy temu można było otrzymać premię o 100 zł wyższą ale co miesiąc Santander właściwie ciągle coś miesza i zmienia. Za to do 09.06.2024 r. można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 6% do kwoty 100.000 zł. Oprocentowanie takie obowiązuje do 29.06.2024 r.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego lub mój ED22SW), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Polecający powinien też do 31.05.2024 r. co najmniej raz wykonać transakcję bezgotówkową kartą. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Nowy program poleceń trwa do 31.05.2024 r.


Kolejna akcja, dzięki której można otrzymać premię to Nawet 150 zł z kontem dla młodych. Należy zapisać się do promocji do 03.06.2024 r. i otworzyć przez Santander internet konto dla dziecka z kartą debetową. Natomiast do 30.06.2024 r. należy zapewnić wpływ na koncie dla dziecka w wysokości co najmniej 50 zł. Za to jest premia właśnie w wysokości 50 zł. Aby dziecko otrzymało 100 zł premii musi – gdy ma od 7 do 12 lat – wykonać co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą, gdy ma od 13 do 17 lat – wykonać co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKem i zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej. Na dzień 10.04.2024 r. nastolatek lub dziecko nie może mieć i nie mogło mieć wcześniej konta w Santanderze. Nagrody zostaną wypłacone 16.07.2024 r. Należy pamiętać o zapisie do promocji tutaj. Gdy nie przyjdzie e-mail z potwierdzeniem lepiej napisać do Santandera. Obowiązuje limit wniosków 2.000. Konto Santander dla dziecka jak i karta są bezwarunkowo bezpłatne.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera albo za pomocą tzw. selfie na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosek trzeba złożyć przez stronę promocji lub w aplikacji mobilnej. Konto w Santanderze może być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią do 400 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia zapraszam tutaj:

400 zł za konto w Santanderze i 100 zł z polecenia


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł (inaczej 14 zł – 6 zł za konto i 9 zł za kartę).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin promocji 400 zł na dobry początek.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 7.

Regulamin promocji nawet 150 zł kontem dla młodych.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Aktualne promocje bankowe>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.