425 zł za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard

Witam. Jak zwykle w BNP Paribas kończy się jedna akcja promocyjna a w jej miejsce zaczyna się kolejna. I właśnie w dniu wczorajszym wystartowała akcja Podaruj sobie prezent dzięki której za otwarcie i aktywne korzystanie można otrzymać 425 zł za konto w BNP Paribas. . Dodatkowo w ramach programu Bezcenne Chwile za rejestrację karty w programie i wydanie 500 zł można otrzymać dodatkową premię w wysokości 200 zł (w voucherach). Nowa promocja BNP Paribas trwa bardzo długo jak na ten bank, bo aż do 08.01.2024 r. lub do wyczerpania 9.000 rejestracji na stronie promocji.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Co jakiś czas można trafić na dodatkową akcję – na początku roku otrzymałem tak 150 zł do Biedronki, a ostatnio 2 bilety do kina oraz promocyjną część zwrotu za opłacanie rachunków. Aż cofnąłem rezygnację z konta. Należy pamiętać o aktywacji karty.

425 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Podaruj sobie prezent – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 08.01.2024 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.01.2024 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Aktywacja karty debetowej w terminie 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26-go danego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków otrzymania premii i po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.
 • Udział w programie Bezcenne Chwile i spełnienie warunków promocji – dodatkowe 200 zł w voucherach.

<<<Strona promocji 425 zł za konto w BNP Paribas>>>

425 zł za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard

Nagrody w promocji Podaruj sobie prezent:

Pierwsza Nagroda – przelew na konto w wysokości 75 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 175 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu następnym po spełnieniu warunków otrzymania pierwszej nagrody (otwarcia konta i aktywacji karty):
  • Wykonanie 3 transakcji BLIK na dowolną kwotę (mogą być przelewy BLIK).
  • Wykonanie przelewu lub przelewów na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 700 zł.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 175 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu następnym po spełnieniu warunków otrzymania drugiej nagrody:
  • Wykonanie 3 transakcji BLIK na dowolną kwotę (mogą być przelewy BLIK).
  • Wykonanie przelewu lub przelewów na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 700 zł.

Przykład:

425 zł za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22-go danego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymania pierwszej nagrody. Aby odebrać premię gotówkową w postaci przelewów na konto należy do 26-go tego miesiąca zalogować się na stronie promocji z otrzymanego odnośnika i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu podarujsobieprezent@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.


Dodatkowo w ramach akcji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas można otrzymać dodatkowe 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 200 zł (np. na Allegro, do Decathlonu czy Carrefoura). Należy kartę zarejestrować do ww. programu przez aplikację mobilną lub bankowość internetową BNP a następnie dodać ją do (w miarę możliwości) Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Następnie przy pomocy dodanej do tego portfela cyfrowego karty wykonać co najmniej 5 transakcji o wartość łącznej co najmniej 500 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 30 dni i będą ważne przez 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać do 3 takich nagród z rejestrację 3 różnych kart BNP Paribas. Jeżeli ma ktoś kredytową to można ją dodać, podobno można wyrobić także kartę mobilną do konta i dodać ją do portfela cyfrowego. Liczba nagród to 15.000 sztuków po 16.000 promocyjnych punktów. Ewentualnie promocja zakończy się 31.12.2023 r. O planowanym wyczerpaniu puli nagród BNP Paribas ma poinformować 7 dni wcześniej na stronie promocji tutaj.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 425 zł za konto w BNP Paribas plus dodatkowe 200 zł od Mastercard zapraszam tutaj:

425 zł za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard


Regulamin promocji Podaruj sobie prezent.

Regulamin promocji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

2 Komentarze

 1. W tekście jest błąd:”Następnie przy pomocy dodanej do tego portfela cyfrowego karty wykonać co najmniej 5 transakcji każda o wartość co najmniej 100 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji.”
  Według regulaminu punkt 2c:
  „dokonają przy użyciu Portfela Cyfrowego, z wykorzystaniem Karty Partnera dodanej do tego Portfela
  Cyfrowego, min. 5 Transakcji XPay na łączną kwotę co najmniej 500 zł (pięciuset złotych) w terminie
  pierwszych 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych odpowiednio od dnia..”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.