400 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Witam. Kilka dni temu pisałem o promocji nowego konta osobistego w Banku Millennium z premią 360 zł za otwarcie – szczegóły tutaj. W tym banku trwa też praktycznie nieprzerwanie promocja karty kredytowej, w ramach której można otrzymać obecnie 400 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium. Standardowo jest to już promocja dla tych, którzy mają dostęp do bankowości internetowej Banku Millennium (czyli np. mają konto) bo o kartę trzeba zawnioskować przez bankowość internetową. Do promocji można przystąpić do 31.08.2022 r.


Szczegóły akcji 360 zł za konto w Banku Millennium tutaj:


Nowa promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2020 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę Millennium Mastercard Impresja.

400 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową (limit co najmniej 3.000 zł).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.
 • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 400 zł:
  • Dla wniosków złożonych w maju: w czerwcu – lipcu – sierpniu – wrześniu – wysyłka nagrody do końca października.
  • Dla wniosków złożonych w czerwcu: w lipcu – sierpniu – wrześniu – październiku – wysyłka nagrody do końca listopada.
  • Dla wniosków złożonych w lipcu: w sierpniu – wrześniu – październiku – listopadzie – wysyłka nagrody do końca grudnia.
  • Dla wniosków złożonych w sierpniu: we wrześniu – październiku – listopadzie – grudniu – wysyłka nagrody do końca stycznia 2023.

Nagroda za udział w promocji to karta podarunkowa na zakupy na Allegro ważna 11 miesięcy od daty wysłania. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia do czasu wysłania sms-a z kodem. I to właściwie wszystkie warunki promocji. Karta Impresja daje pewien zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 50 zł miesięcznie w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych 25 sklepach. Zwrot nalicza się na rachunek karty.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował ostatnio 10% zwrotu do 2.000 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.

Klasyczne 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium


Regulamin promocji Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard.

Regulamin programu Moneyback dla kart Impresja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.