360 zł za konto w Banku Millennium

Witam. W dniu wczorajszym skończyła się jedna akcja promocyjna konta osobistego w Banku Millennium, a dzisiaj pojawiła się kolejna, bliźniacza akcja. Ponownie w dosyć prosty sposób nowi i niektórzy powracający klienci mogą premię 360 zł za konto w Banku Millennium w ramach promocji konta osobistego. W ten sposób Banku Millennium premiuje swoje nowe konto Millennium 360º. Premia ponownie podzielona jest na dwie części po 180 zł za wykazanie stosunkowo niewielkiej aktywności po otwarciu konta. Najnowsza promocja Banku Millennium trwa do 31.07.2022 r. lub do wyczerpania puli 40.000 sztuk promocyjnych wniosków (co się na 99,99% nie wydarzy, a stawiałbym nawet 100%).


Z akcji mogą skorzystać osoby, które na dzień startu promocji. tj. 25.04.2022 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium od 01.01.2019 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną.


Aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 31.07.2022 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
  • Do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy aktywować aplikację mobilną i wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej (i/lub BLIK). Premia 180 zł.
  • W każdym z 3 następujących po sobie miesiącach, po miesiącu otwarcia konta zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 500 zł (suma wpływów miesięcznie) oraz wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (i/lub BLIK) (miesięcznie). Premia 180 zł.
  • Należy złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty w przypadku otwarcia konta z wykorzystaniem zdalnej weryfikacji (na selfie).

<<<Strona promocji 360 zł za konto w Banku Millennium>>>

360 zł za konto w Banku Millennium

Pierwsze 180 zł otrzymuję się właściwie za samo otwarcia Millennium 360º, aktywację bankowości mobilnej i jedna transakcję. Kolejne 180 zł otrzymuję się za zasilanie konta w kolejnych pełnych trzech miesiącach kwotą 500 zł (choć warto to robić kwotą 1.000 zł aby nie było opłaty) i wykonywanie po 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 miesięcy. Premię te wpłyną po miesiącu spełnienia danych warunków promocji. I to właściwie wszystko co trzeba wykonać aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium. W przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu.


Dodatkowo właściwie na stałe do oferty Banku Millennium weszła promocja karty kredytowej. Już po założeniu konta można obecnie zawnioskować przez bankowość internetową lub mobilną o kartę kredytową Mastercard Impresja i otrzymać 400 zł na Allegro – szczegóły tutaj. Należy przez 4 miesiące wydawać kartą 400 zł. Dodatkowo przez 12 miesięcy nie ma opłat za kartę po wykonaniu jednej transakcji. Standardowa opłata to 7,99 zł niepobierana po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Ta promocja trwa do 31.08.2022 r.


Konto Millennium 360º zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium. Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po ykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią 360 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

360 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł z Kontem Millennium 360°”.

Regulamin promocji Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

360 zł za konto w Banku Millennium

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.