Klasyczne 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium

Jak to już jest od kilku miesięcy w Banku Millennium nowi klienci mogą otrzymać 250 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Za to dotychczasowi klienci Banku Millennium mogą klasycznie otrzymać do 300 zł do Biedronki za kartę kredytową. Jest to promocja przeznaczona dla klientów posiadających już konto osobiste w Banku Millennium ponieważ o kartę kredytową trzeba zawnioskować przez bankowość internetową. Poprzednio można było otrzymać 6 bonów na zakupy na Allegro, tym razem otrzymuje się 6 bonów na zakupy do Biedronki. Promocja trwa przez niespełna 2 miesiące, tj. do 31.05.2021 r. lub do wyczerpania puli 10.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Nowa promocja Wiosna z kartą kredytową Millennium dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2019 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Masteracrd Gold z limitem minimum 3.000 zł.

Aby otrzymać 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł.
  • Wyrazić wszystkie zgody marketingowe i handlowe.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 350 zł:
    • Dla wniosków złożonych w kwietniu: w maju – czerwcu – lipcu – sierpniu – wrześniu – październiku 2021 r.
    • Dla wniosków złożonych w maju: w czerwcu – lipcu – sierpniu – wrześniu – październiku – listopadzie 2021 r.

Klasyczne 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to 6 e-kodów na zakupy do sklepów Biedronka, każdy o wartości 50 zł. E-kody będą wysyłane do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków promocji na podany numer kontaktowy sms-em. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia. E-kody będą ważne przez 12 miesięcy od daty ich otrzymania – podaje się je kasjerowi przez dokonaniem płatności lub wpisuje w kasach samoobsługowych. Można z nich korzystać wielokrotnie do wyczerpania ich kwoty.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Masterdard Impresja lub Millennium Mastercard Gold. Najkorzystniejsza to karta Impresja. Daje pewien zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 50 zł miesięcznie w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych 25 sklepach. Zwrot nalicza się na rachunek karty. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował ostatnio 10% zwrotu do 2.000 zł czyli 200 zł za transakcje w styczniu dzięki czemu otrzymałem 200 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.

Klasyczne 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium


Regulamin promocji Wiosna z kartą kredytową Millennium.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Klasyczne 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.