150 zł za konto w Citibanku z szansą na kolejne 100 zł czy 300 zł za kartę kredytową

Od stosunkowo niedawna jednym z banków, które na stałe premiuje nowych posiadaczy kont osobistych jest Citibank, który w ramach odnowionej promocji Finansowa Rewolucja – edycja VI proponuje 150 zł za konto w Citibanku oraz ewentualne do 100 zł za używanie karty kredytowej, a już za samą kartę kredytową 300 zł do Biedronki. Za samo konto otrzymuje się 150 zł, reszta premii jest uzależniona od posiadania karty kredytowej. Nowa edycja promocji trwa do 19.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 6.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można też otrzymać 100 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Okres karencji jest więc stosunkowo łagodny. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji, a wręcz pozwala na zwiększenie premii i Citibank zachęca do jej wzięcia. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią albo np. przez fanpage na facebook-u. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

Premia 150 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Pierwsze 2 kody na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Drugie 50 zł za:
  • Zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
  • Otrzymanie wpłaty na Citikonto spoza Citibanku w wysokości minimum 100 zł do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Trzecie 50 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta, lub:
  • Wykonanie za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowego na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Czwarte 50 zł za:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.

<<<Strona promocji 150 zł za konto w Citibanku>>>

150 zł za konto w Citibanku z szansą na kolejne 100 zł czy 300 zł za kartę kredytową

Przelew wynagrodzenia jest wymagany obecnie trochę później niż zaraz po otwarciu konta. W poprzednich edycjach promocji wystarczył przelew z odpowiednim opisem – teraz Citibank zastrzega sobie, że nie mogę być to przelewy z naszych kont w innych bankach. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji. Kody na przesyłki będą dostępne w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty końca ostatniego dnia roboczego po miesiącu otwarcia CitiKonta. Będą one ważne do 31.10.2021 r.


Dodatkowo pierwsze 1.000 osób, które po 01.01.2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej zawnioskują o nią mogą liczyć na 1% zwrot za zakupy, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. A obecnie za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać 300 zł. Wystarczy nie być posiadaczem takiej karty od 01.01.2019 r. i wydać nią 1.000 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Szczegóły niebawem w osobnym artykule tutaj. W Citibanku obowiązuje jeszcze program poleceń z premią 50 zł za polecenie tylko dla polecającego ale ze względu na negatywne doświadczenie z programem poleceń Citibanku bliżej nie opisuję tego programu.

Za to co jakiś czas pojawiają się akcje w ramach których można dostać 50 zł, 100 zł czy nawet 200 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Warto śledzić wiadomości w bankowości internetowej czy skrzynce e-mail. I właśnie w ramach akcji Bądź bliżej pasji II trwającej od 01 kwietnia do 31 maja można otrzymać 6.800 punktów we wspomnianym programie. Promocyjne punkty zostaną przypisane za wydanie łącznie kwoty co najmniej 100 zł u co najmniej 2 partnerów – w sklepach internetowych lub stacjonarnych: home&you, Decathlon, Intersport, RTV Euro AGD, Empik, Douglas czy W. Kruk. Promocyjne punkty zostaną przypisane w ciągu 45 dni od daty spełnienia warunków akcji i będą ważne 6 miesięcy. Pula nagród to 3.500  sztuk.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w CItibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w Citibanku oraz szansą na dodatkowe premie zapraszam tutaj:

150 zł za konto w Citibanku z szansą na kolejne 100 zł czy 300 zł za kartę kredytową


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Szczegóły akcji 300 zł do Biedronki za kartę kredytową tutaj:


Regulamin oferty CitiKonto. Rewolucja Finansowa – edycja VI.

Regulamin Promocji Bądź bliżej pasji II.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

150 zł za konto w Citibanku z szansą na kolejne 100 zł czy 300 zł za kartę kredytową

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.