Ponownie 200 zł na Allegro za konto w PKO BP

PKO BP postanowił ponowić cieszącą się latem sporo popularnością akcję promocyjną konta osobistego, w ramach której nowi i odpowiedni powracający klienci mogą otrzymać 200 zł na Allegro za konto w PKO BP. Warunki ponownie są banalnie proste do spełnienia – wystarczy wykonać 6 transakcji – 3 transakcje bezgotówkowe kartą i 3 transakcje BLIK. Ponowiona promocja Tak mamy PKO BP trwa do 18.12.2020 r. lub do wyczerpania 6.000 rejestracji na stronie promocji (chyba, że PKO BP zwiększy to pulę jak to zrobił w poprzedniej akcji). Akcja zakończona przed czasem prawdopodobnie w dniu 13.12.2020 r.

Uczestnikami promocji mogą być osoby, które od 01.01.2019 r. nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Poprzednio było wyłączenie dotyczące posiadaczy kont Inteligo tym razem PKO BP zrezygnował z tego ograniczenia i posiadacze Inteligo mogą brać udział w promocji.

Aby otrzymać 200 zł na Allegro za konto w PKO BP należy:
  • Do 18.12.2020 r. złożyć wniosek o Konto za Zero albo Konto dla Młodych z kartę debetową w Oddziale PKO BP lub za pośrednictwem strony internetowej.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Zarejestrować się na stronie www.pkobp.pl/takmamy.
  • Do 15.01.2021 r. wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe oraz 3 transakcje BLIK.

Najłatwiej otworzyć konto w PKO BP za pośrednictwem kuriera. Nagroda – karta podarunkowa w formie kodu elektronicznego na Allegro o wartości zostanie przekazana w aplikacji mobilnej IKO poprzez powiadomienie do 22.11. jeżeli warunki spełnimy do 18.12 lub do 12.02.2021 r. jeżeli warunki te spełnimy później. E-kod będzie ważny do 31.10.2021 r. Należy go wykorzystać w jednej transakcji ale można łączyć zakupy od różnych sprzedawców (mi pojawiło się pole do wpisania kodu po kliknięciu formy płatności jako karta płatnicza).

I to wszystko. Jeżeli mamy wiek do 26 lat najbardziej opłaca się PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 4 dowolnych transakcji bezgotówkowych (inaczej kosztuje 4 zł). Druga opcja dla trochę starszych osób to PKO Konto za Zero – tutaj wystarczy zrobić 5 płatności bezgotówkowych i/lub BLIK aby karta była za darmo. Inaczej zapłacimy 10 zł – konto jest darmowe. Bezpłatne są wypłaty w bankomatach własnych i obcych pod warunkiem wypłaty BLIKem (inaczej za taką wypłatę zapłacimy 10 zł). Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł na Allegro za konto w PKO BP zapraszam to złożenia wniosku tutaj:

Ponownie 200 zł na Allegro za konto w PKO BP


Należy pamiętać o rejestracji na stronie promocji tutaj.


PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. W przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów obcych BLIKem i 10 zł za wypłatę kartą.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Tak mamy.

Konto za Zero – podstawowe opłaty.

Konto dla Młodych – podstawowe opłaty.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.