300 zł za konto w BNP w akcji Szlachetna Paczka z BNP Paribas

BNP Paribas postanowił wystartować z kolejną akcją promocyjną konta osobistego, tym razem połączoną z akcją dobroczynną. W dniu dzisiejszym pojawiła się promocja Szlachetna paczka z BNP Paribas w ramach której można otrzymać 300 zł za konto w BNP Paribas, ale można też przeznaczyć 300 zł lub mniejszą kwotę na akcję Szlachetna Paczka. Warunki różnią się w zależności od tego czy chcemy premię przekazać na akcję Szlachetna Paczka, czy chcemy część lub całość premii zachować dla siebie. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 16.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie


Z najnowszej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto w BNP Paribas ze Szlachetną Paczką – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 16.11.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 30.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 22.02.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto w BNP Paribas>>>

300 zł za konto w BNP w akcji Szlachetna Paczka z BNP Paribas

Nagrody w promocji Szlachetna Paczka z BNP Paribas:
Darowizna od 0 zł do 300 zł na akcje Szlachetna Paczka za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • Do 04.12.2020 r. otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
Nagroda od 0 zł do 300 zł za:
 • Spełnienie warunki przekazania darowizny, tj. otrzymania wpływów w wysokości 1.000 zł.
 • W miesiącu grudniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 300 zł.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 2 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu styczniu 2021 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK.
 • W miesiącu styczniu 2021 r. otrzymanie wpływów w wysokości minimum 1.000 zł.

Zasady są takie, że przy składaniu wniosku decyduje się, jako kwotę darowizny na rzecz Szlachetnej Paczki przekazuje BNP Paribas. Można wybrać kwotę 0 zł i zdecydować samemu na co wydamy przyznane 300 zł (wtedy nie trzeba spełniać warunku otrzymania wpływu 1.000 zł do 04.12). Wiadomość o przyznaniu nagrody zostaną w formie 15.02.2021 r. z adresu szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 22.02.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii, która wpłynie do końca lutego. Informacje o przekazaniu darowizny zostaną za to przesłane już do 10.12.2020 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w BNP Paribas plus udziałem w konkursie zapraszam tutaj:

300 zł za konto w BNP w akcji Szlachetna Paczka z BNP Paribas

Regulamin promocji Szlachetna Paczka z BNP Paribas.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w BNP w akcji Szlachetna Paczka z BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.