100 zł za konto osobiste w Pekao SA

Bank Pekao SA do tej pory nie był skłonny do premiowania nowych klientów. To jeden z nielicznych banków, w którym jeszcze nigdy nie posiadałem konta osobistego. To się powoli zmienia. Jakiś czas temu można było otrzymać 100 zł zwrotu za polisę OC w PZU, ale to była taka średnia promocja. Od kilku dni trwa akcja 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego dzięki której w prosty sposób można otrzymać 100 zł za konto osobie w Pekao SA. Warunki są naprawdę bardzo łatwe do spełnienia, obowiązuje dosyć łagodny okres karencji a promocja trwa do 30.04.2019 r.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy w okresie 01.07 – 31.12.2018 r. nie byli związany z bankiem Pekao SA (w tym jako współposiadacz, umową rachunku płatniczego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej). Jest też furtka dla niektórych dotychczasowych klientów – można posiadać w tym okresie jeden z wymienionych produktów, ale suma średnich miesięcznych sald nie może przekraczać 50 zł. Jeżeli spełniamy te warunki to dalej jest już z górki.

Aby otrzymać 100 zł za konto osobiste w Pekao SA należy:
  • Otworzyć konto osobiste wraz kartą lub usługą bankowości internetowej Pekao24 uprawniającą do korzystania z PeoPay.
  • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł.
  • Wykonać co najmniej jedna transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay (do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego).

I to wszystko – nagroda 100 zł – zostanie przekazana na koniec trzeciego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta w Pekao. Najbardziej w promocji opłaca założyć się Konto Przekorzystne – staje się ono bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic)(a właściwie nie ma opłaty w przyszłym miesiącu). Karta w tej promocji jednak nie jest konieczna – transakcję można zrobić przy pomocy aplikacji mobilnej PeoPay. Dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 30.000 zł na 6 miesięcy. Wystarczy Konto Oszczędnościowe otworzyć razem z Kontem Przekorzystnym (warunki karencji są takie same). Dane do otwarcia Konta Przekorzystnego można zostawić online ale umowę trzeba już niestety podpisać w placówce Pekoa SA. Wszystkich zainteresowanych akcją 100 zł za konto osobiste w Pekao SA zapraszam do zostawienia kontaktu tutaj:

100 zł za konto osobiste w Pekao SA
Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 3 zł).
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł).

Regulamin Promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym lub na Koncie Oszczędnościowym Premium”.

Regulamin Promocji „100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego”.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

100 zł za konto osobiste w Pekao SA

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.