Zmiana – Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,70% w Getin Banku

Kilka dni temu uległa zmianom oferta depozytowa Idea Banku – m.in. pojawiły się nowe Lokaty Hit i Lokaty Hit Plus na nowe środki. Szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym zmieniła się także oferta depozytowa w Getin Banku. Nowa Lokata na Nowe Środki oprocentowana jest tym razem stawką 3,70%, tj. nastąpił spadek o 0,20% w porównaniu do poprzedniej edycji tej lokaty. Co ważne – zniknęła już możliwość bezkarnej likwidacji Lokaty na Nowe Środki przed terminem zapadalności. Obecnie jej wcześniejsze zerwania powoduje całkowitą utratę odsetek. Zmieniła się też oferta lokat na nienowe środki. Nowa oferta Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,70% ważna jest do 13.01.2019 r. Konto Oszczędnościowe w Getin Banku nadal jest oprocentowane stawką 3,50% do kwoty 400.000 zł – jeszcze do poniedziałku – szczegóły tutaj.

Nowa Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,70% dla nowych środków.
  • Tylko jedna Lokata w okresie trwania (danej) promocji.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Zmiana - Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,70% w Getin Banku

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 16.12.2018 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 4 miesiące z wysokim oprocentowaniem. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego.

Druga Lokata na Nowe Środki jest oferowana na okres 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%. To już nie jest tak wysoka stawka. Spadło także oprocentowanie dla „nienowych” środków w Getin Banku. Wcześniej te oprocentowanie dla 2-miesięcznej Lokaty Tradycyjnej wynosiło 3%, teraz to już stawką 2,70%. Za to każdy klient Getin Banku posiadający konto osobiste może założyć Lokatę Mobilną na 2 miesiące z oprocentowaniem 4%. W  ramach innej akcji można otworzyć konto osobiste z polecenia z premią 50 zł oraz Kontem Oszczędnościowym z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 400.000 zł. Szczegóły tutaj. Wszystkich zainteresowanych lokatą Getin Banku zapraszam tutaj:

Zmiana - Lokata na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,70% w Getin Banku


Regulamin Promocji „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VII – 5 edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.