Bon na 250 zł do Biedronki za Kartę Kredytową Citi Simplicity w Citibanku z szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł

Bon na 250 zł do Biedronki za Kartę Kredytową Citi Simplicity w Citibanku z szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł

Citibank do tej pory bardzo mocno walczy o nowych posiadaczy kont osobistych i kart kredytowych oferując sowite premie. Ale to widocznie za mało bo pojawiła się właśnie promocja Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity w której można otrzymać gwarantowane 250 zł do Biedronki oraz wygrać jeden z 200-tu Smartfonów Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł za kartę kredytową w Citibanku i ułożenie najlepszego hasła promującego. Promocji z takimi nagrodami nie było chyba do tej pory nigdy, a nowa akcja Citibanku trwa od dzisiaj do 01.10.2018 r. Jak zwykle szczegóły poniżej.

Na początku jak zwykle warunek karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku – ustalony został on w tej akcji na 01.06.2015 r.  Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać bon na 250 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 01.10.2018 r.
  • Do 30.11.2018 r. zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do 30.11.2018 r. wykonać transakcje na kwotę minimum 1.000 zł.
  • Wyrazić zgody marketingowe.

<<<Strona promocji bon na 250 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku >>>

Bon na 250 zł do Biedronki za Kartę Kredytową Citi Simplicity w Citibanku z szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł

O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda – bon na 250 zł (13-cyfrowy voucher) do Biedronki zostanie wysłana w tej samej wiadomości. Będzie on ważny przez 6 miesięcy, można go będzie używać wielokrotnie do wyczerpania puli środków. Dodatkowo Citibank zorganizował w ramach tej promocji konkurs na promującą Kartę Kredytową Citi Simplicity hasło. Hasło te nie może być dłuższe niż 160 znaków (łącznie ze spacjami) – należy je podać przy składaniu wniosku o kartę kredytową. W konkursie mogą brać oczywiście udział osoby, które spełnią warunki otrzymania bonu na 250 zł do Biedronki.

Trzyosobowa komisja Citibanku wybierze najlepsze hasło, a zwycięzca otrzyma aż 250.000 zł! Dodatkowo 200 osób wybranych przez komisję Citibanku otrzymają Smartfony Samsung Galaxy A6 Dual 2018 (SM–A600F) o wartości 1.300 zł. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 17.12.2018 r. – należy tam obserwować i czytać otrzymane wiadomości, bo nie później, niż do 16.01.2019 r. szczęśliwi uczestnicy zostaną powiadomieni o nagrodach. I tak – zwycięzce kwoty 250.000 zł będzie miał 5 dni na podanie numer konta do wypłaty nagrody. Jak przeoczy ten termin to nagroda przechodzi na kolejną osobę. Za to zwycięzcy Smartfonów mogą liczyć na wysyłkę nagrody do 31.01.2018 r. kurierem. Citibank dodatkowo funduje dodatkowe kwoty na pokrycie podatków od nagród. Smartfony objęte są oczywiście 24-miesieczną gwarancją*.

I to właściwie wszystko. Aż szkoda, że nie w konkursie nie mogę startować – brakuje mi chyba kilka miesięcy do okresu karencji. Tym bardziej, że kartę kredytową Citibanku miało już wielu łowców wisienek i chociażby szansa na telefon jest dosyć spora. A warunki uzyskania premii oraz sam konkurs dosyć łatwy. Standardowo – wszystkich zainteresowanych nową akcją Citibanku zapraszam tutaj:

Bon na 250 zł do Biedronki za Kartę Kredytową Citi Simplicity w Citibanku z szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł


Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w wysokości 200 zł…*Smartfony są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. W przypadku zgłoszenia reklamacji należy odesłać telefon wraz z akcesoriami oraz oryginalnym opakowaniem na adres firmy „Świat Telefonów” Maria Bożena Głowacka ul. Księżycowa 54/U2 01–934 Warszawa. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta powinny być kierowane do „Świat Telefonów” Maria Bożena Głowacka poprzez infolinię +48 22 8452577, bądź stronę internetowąhttp://www.swiattelefonow.com/kontakt.html.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bon na 250 zł do Biedronki za Kartę Kredytową Citi Simplicity w Citibanku z szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.