150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas po serii promocji swojego szlagierowego konta osobistego – Konta Optymalnego, ogłosił promocję dotyczącą swojego innego konta osobistego – Konta Maksymalnego. Na dniach pojawiła się promocja Premia za aktywność, w ramach której czeka 150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas. Uczestnicy akcji otrzymują w ramach promocji zwrot za płatności bezgotówkowe. Warunki jak zwykle nie są trudne do spełnienia a akcja trwa do 31.08.2018 r.

Ponownie nie zmienił się okres karencji. Z promocji BGŻ BNP Paribas mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy oraz kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas).

Aby otrzymać 150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas należy:
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Maksymalne do 31.08.2018 r. za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie oraz zaakceptować regulamin promocji.
 • Wybrać sposób korespondencji w postaci e-mail.
 • Wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (sms, e-mail) informacji handlowych podając poprawny adres e-mail oraz nr telefonu.
 • Wykonywać miesięcznie transakcje bezgotówkowe – minimum 5 na kwotę co najmniej 300 zł.

Standardowe Konto Maksymalne można otworzyć tym za pomocą kuriera. W ramach promocji otrzymuje się zwrot za płatności bezgotówkowe – 1 zł za każde wydane co najmniej 5 zł. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie i 150 zł w ciągu 6 kolejnych miesięcy od daty otwarcia Konta Maksymalnego. Jak widać transakcji musi być dosyć sporo – co najmniej 25 co miesiąc. Uwaga – premia nalicza się już od pierwszego miesiąca, w którym zostanie otwarte Konto Maksymalne. Premia będzie wypłacana na Konto Maksymalne do 8-mego kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

Klient przystąpił do Sprzedaży Premiowej 15 lipca 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 sierpnia 2018 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą od 15 do 31 lipca 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2019 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą w okresie 1 – 31 stycznia 2018 r.

I to właściwie wszystko. Dla odmiany promowane jest obecnie Konto Maksymalne o trochę innych warunkach cenowych, co nie znaczy, że złych. Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas można także otrzymać 200 zł na paliwo za kartę kredytową. Warunki także nie są trudne – szczegóły tutaj:

150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Premia za aktywność.


Konto Maksymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową po wydaniu 300 zł (inaczej aż 12 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach krajowych i zagranicznych.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

150 zł premii za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Marcin Musiał napisał(a):

  Jeszcze trochę ta akcja będzie trwała, więc myślę, że naprawdę warto skorzystać 🙂 Pozdrawiam!

 2. Anonim napisał(a):

  Informacje do członków skok rafineria by zamykać lokaty i konta oszczednosciowe w tym banku bo nowi mają lepiej

 3. Anonim napisał(a):

  Promocja na pół roku później 12 zl konto dodatku konta oszczednosciowe na 0.5 a lokaty na 1. 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.