Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku

Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku

Citibank nie próżnuje i ogłasza co kilka tygodni nowe promocje związane z kartami kredytowymi i kontami osobistymi. Obecnie można otrzymać m.in.: Smartfon LG K4 lub 500 zł do Biedronki (z łagodniejszym okresem karencji) za kartę kredytową oraz 400 zł za konto osobiste. Wystartowała także w dniu wczorajszym promocja 300 zł do City Fit z Kartą Kredytową Citibank dzięki której za wyrobienie i niewielką aktywność na karcie kredytowej można otrzymać voucher na 300 zł do CityFit. Warunki jak zwykle są łatwe do spełnienia – wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych. W zamian otrzymuje się voucher na 300 zł. Nowa promocja Citibanku trwa dosyć długo, bo do 22.08.2018 r.

W odróżnieniu od wymagającej akcji z Biedronką tym razem Citibank powrócił do bardziej restrykcyjnego okresu karencji  – warunek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku – ustalony został on w tej akcji na 01.01.2015 r.  Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto. Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać voucher na 300 zł do CityFit za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 22.08.2018 r.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową wykonać 5 transakcji bezgotówkowych.

<<<Strona promocji voucher 300 zł do CityFit za kartę kredytową w Citibanku >>>

Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku

O spełnieniu warunków promocji Citibank jak poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda – voucher 300 zł do CityFit zostanie wysłana w tej samej wiadomości. Aby aktywować voucher należy wejść na stronę: https://sklep.cityfit.pl/client-rebate.php i wpisać numer Vouchera w pole “numer kodu rabatowego”. Termin ważności vouchera to 31.12.2018 r. Nie może być on wykorzystany w częściach a żeby mógł zostać zrealizowany należy złożyć zamówienie o wyżej wartości niż sam voucher. Voucher nie pokryje także kosztów wysyłki. Wszystkich zainteresowanych nową akcją zapraszam tutaj:

Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku


Akcję można połączyć z promocją 400 zł za konto osobiste w Citibanku (trwającą do 31.07.2018 r.) – szczegóły tutaj:

Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku


A tutaj o trochę bardziej wymagającej akcji z premią 500 zł do Biedronki, ale z o wiele łagodniejszym okresem karencji – szczegóły tutaj:

Voucher na 300 zł do CityFit za karte kredytową w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.