Konto Max Oszczędnościowe na 2,30% w BZ WBK

Konto Max Oszczędnościowe

Do grona banków, którzy walczą o nasze nowe środki dołączył w ostatnich dniach lubiany za szybkie i dobre promocje BZ WBK. Standardowe oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych kształtuje się w przedziale od 0,40% do 1% z małym wyjątkiem. Mimo tego pełno osób trzyma w tym banku naprawdę potężne kwoty oszczędności a BZ WBK jest trzecim pod względem wielkości bankiem w Polsce. I pewnie zbierze jeszcze więcej depozytów, bo od kilku dni trwa promocja Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja IV dzięki której Konto Max Oszczędnościowe oprocentowane są stawką 2,30% do kwoty 200.000 zł. Co prawda jest kilka lepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych, ale stawki 2,30% już nie ma się co wstydzić. Promocja trwa do 29.06.2018 r.

Jak sama nazwa promocji mówi oprocentowanie promocyjne oprocentowanie dotyczy tylko nowych środków, czyli nadwyżki ponad stan posiadania na dzień 25.01.2018 r. Oprocentowanie dla nowych środków to stawka 2,30% do kwoty 200.000 zł oraz 1,50% dla nadwyżki ponad tą kwotę. Oprocentowanie standardowe na Koncie Max Oszczędnościowym to raptem 0,40% – bez komentarza. Przystąpienie do promocji (oprocentowania) następuję poprzez wskazanie Rachunku Promocyjnego w placówce BZ BWK, przez telefon lub bankowość internetową. Do promocji można przystąpić do 29.06.2018 r. a promocyjne oprocentowanie trwa do 30.07.2018 r. Dla obowiązku należy napisać, że Konto Max Oszczędnościowe to bezpłatne konto oszczędnościowe, z bezpłatnymi wypłatami w placówkach BZ WBK oraz bezpłatnym jednym przelewem zewnętrznym.

Konto Max Oszczędnościowe

Jak już wspomniałem o lokatach w BZ WBK nie ma co pisać. Jedyne sensowne propozycje to Lokata Mobilna na 3 miesiące do kwoty 20.000 zł z oprocentowaniem 2,50% oraz Lokata Rentierska na 18 miesięcy z oprocentowaniem 1,75%. Konto Max Oszczędnościowe z oprocentowaniem plasuje się jako ósme konto oszczędnościowe w moim rankingu kont oszczędnościowych. Niedługo pojawi się nowy, zaktualizowany ranking konto oszczędnościowych na których ze reguły można otrzymać ostatnio wyższe oprocentowanie niż na lokatach krótkoterminowych.

Konto Max Oszczędnościowe


Regulamin Promocji – Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja IV.

1 Komentarz

  1. Uwaga na promocję- Uwaga na błędnie liczone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w promocji Nowe środki edycja IV -bank nalicza zaniżone oprocentowanie .W momencie gdy saldo jest wyższe niż 200.000zł bank nalicza 1,5 % od całości salda – a powinien 2,3% od kwoty 200.000zł + 1,5% powyżej 200.000zł .Radzę sprawdzić prawidłowość naliczenia odsetek .Na dodatek reklamacja nie są uwzględniane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.