Premia za otwarcie rachunku firmowego: 250 zł za konto firmowe w mBanku

250 zł za konto firmowe w mBanku

Promocji dla kont firmowych, w odróżnieniu od kont osobistych nie jest zbyt dużo. Celują w to właściwie 3 banki: Idea Bank, Alior Bank oraz mBank. Właśnie trwa promocja 150 zł na start – VIII edycja która w połączeniu z drugą promocją Proste konto i 100 zł zwrotu pozwala na uzyskanie premii wysokości 250 zł za konto firmowe w mBanku. A właściwie za całkowicie darmowe mBiznes Konto Standard. Obie promocje można, a raczej trzeba połączyć aby uzyskać maksymalna premię. Warunki otrzymania premii są banalne, a akcja trwa do 28.02.2018 r. lub do odwołania.

Z promocji 150 zł na start – VIII edycja mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie posiadali aktywnego rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 26.12.2017 r. Aby otrzymać pierwsze 150 zł należy po prostu otworzyć konto firmowe oraz zrobić jedną transakcję bezgotówkową lub przelew wychodzący. mBiznes Konto Start otwiera się za pośrednictwem kuriera.

150 zł na start – VIII edycja – warunki promocji:
 • Rejestracja na stronie promocji oraz złożenie wniosku o mBiznes Konto Start.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie Organizatorowi (Bankier.pl) informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia otwarcia konta i spełnienia warunków promocji.
 • Zawarcie w ciągu 1 miesiąca umowy o mBiznes Konto Start.
 • Wykonanie w ciągu 1 miesiąca od daty otwarcia konta (nie później niż do 31.04.2018 r.) jednej transakcji bezgotówkowej i/lub przelewu zewnętrznego.
 • Uzupełnienie na stronie promocji numeru rachunku do wypłaty premii.

Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona na otwarte mBiznes Konto Standard w ciągu 14 dni roboczych od daty powiadomienia o jej przyznaniu (tj. od 31.05.2018 r.). Czyli chyba maksymalnie do 24.05.2018 r. Należy cierpliwie czekać. Dodatkowo w promocji Proste konto i 100 zł zwrotu wystarczy zrobić jeden przelew na ZUS na kwotę minimum 250 zł aby otrzymać od mBanku 100 zł zwrotu. Czyli łącznie można otrzymać 250 zł zwrotu za konto firmowe. Ta promocja trwa do 31.03.2018 r. a okres karencji jest dokładnie taki sam jak w pierwszej promocji.

250 zł za konto firmowe w mBanku

W promocji Proste konto i 100 zł zwrotu otrzymuje się:
 • 100 zł premii za otwarcie mBiznes Konta Start i wykonanie co najmniej jedne płatności ZUS na kwotę minimum 250 zł i wykonanie co najmniej 1 płatności bezgotówkowej kartą debetową.
 • 0 zł za prowadzenie mBiznes Konta Start przez okres 24 miesięcy.
 • Nielimitowany pakiet darmowych przelewów przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł za kartę debetową przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł prowizji za wypłatę z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł prowizji za wpłaty w wpłatomatach mBanku i Euronetu przez okres 24 miesięcy.

250 zł za konto firmowe w mBanku

Premia w wysokości 100 zł zostanie do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnianiu warunków promocji. I to właściwie wszystko. Dzięki tej akcji otrzymuje się całkowicie darmowe konto firmowe przez okres 24 miesięcy, co w przypadku kont firmowych wcale nie jest takie łatwe. Dodatkowo otrzymuje się w dwóch akcjach 150 zł i 100 zł w postaci premii pieniężnych. A co więcej okres karencji to tylko 2 miesiące, co więcej po otrzymaniu premii nie ma obowiązku dalszego korzystania czy utrzymywania z konta. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto firmowe zapraszam tutaj:

250 zł za konto firmowe w mBanku


mBiznes konto Start to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przez 24 miesięcy.
 • 0 zł za przelewy internetowe, do ZUS i US przez 24 miesięcy.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł za wpłaty w wpłatomatach mBanku i Euronetu przez okres 24 miesięcy

*mBiznes Konto Standard mogą otworzyć osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie.


REGULAMIN PROMOCJI „150 zł na start – VIII edycja”

Regulamin Promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.