Premia za otwarcie rachunku: 150 zł premii za Konto 360º+ Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium

150 zł premii za Konto 360

Bank Millennium jest jednym z banków, który bardzo aktywnie walczy o nowych klientów promując tym samym swoje szlagierowe Konto 360º. W ostatnich dniach pojawiła się akcja Konto 360º z Bonusem, dzięki której za założenia Konta 360º w Banku Millennium i wykazanie stosunkowo niewielkich aktywności można otrzymać 150 zł premii. Wystarczy zasilić otwarte Konto 360º niewielką kwotą i wykonać w ciągu 2 kolejnych miesięcy niewielkiej ilości transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo można otrzymać po 50 zł za skutecznie polecenia nowej akcji promocyjne. Promocja trwa do 25.02.2018 r. i dotyczy nowych, i niektórych byłych klientów Banku Millennium.

Promocja Konto 360º z Bonusem skierowana jest do całkowicie nowych klientów Banku Millennium, którzy nigdy w tym banku nie posiadali żadnych produktów, lub tych, którzy obecnie nie są klientami Banku Millenium, ale kiedyś coś w tym banku posiadali, z tym zastrzeżeniem, że wcześniej nie korzystali z żadnej promocji przy zakładaniu konta (nie dotyczy akcji Zyskaj 360 zł). Eh a już myślałem… tym jednym zapisem Bank Millennium wyeliminował wszystkich łowców promocji.

Aby otrzymać 150 zł premii za konto Konto 360º należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail oraz zaakceptować regulamin promocji.
 • Po zarejestrowaniu się złożyć do 25.02.2018 r. za pośrednictwem strony promocji wniosku o otwarcie Konta 360º wraz z kartą debetową podając taki sam adres e-mail.
 • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe oraz zgody na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji.
 • Do 28.02.2018 r. zawrzeć z Bankiem Millenium umowę o Konto 360º wraz z kartą debetową.
 • Dla zupełnie nowych klientów Banku Millennium:
  • W marcu i kwietniu zasilić Konto 360º kwotą 1.000 zł (w każdym miesiącu) i wykonać co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej lub BLIK w każdym miesiącu.
 • Dla powracających klientów:
  • W marcu i kwietniu zasilić Konto 360º kwotą 1.000 zł z tyt. wynagrodzenia (w każdym miesiącu) i wykonać co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej lub BLIK w każdym miesiącu.
 • Do 16.05.2018 r. odebrać e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii i w ciągu 7 dni wpisanie na stronie promocji numeru otwartego Konta 360º.
 • Do 31.05.2018 r. odebrać wypłaconą na Konto 360º premię w wysokości 150 zł.

<<<Strona promocji 150 zł premii za Konto 360º w Banku Millennium>>>

150 zł premii za Konto 360

I to właściwie wszystko na temat tej akcji. Dodatkowo w ramach promocji Konto 360º z Bonusem można otrzymać po 50 zł za polecenia innym osobom założenie Konta 360º. Maksymalnie można zwiększyć tym sposobem wartość otrzymanej premii o 250 zł (za 5 skutecznych poleceń). Należy na stronie promocji, w zakładce Program Polecenia wygenerować link polecający, dzięki któremu będzie można udostępnić promocję osobom poleconym. Aby otrzymać premię za polecenia osoba polecona musi spełnić warunki promocji. Premia za polecenia zostanie wypłacona w tym samym czasie co premia główna.

Dodatkowo należy wspomnieć o promocji Konta Oszczędnościowego Profit, na którym do nowi klienci i/lub nowe środki oprocentowane są stawką 2,70% do kwoty 200.000 zł. Dodając do tego fakt, że  Konto 360º jest całkowicie bezpłatne po zasileniu kwotą minimum 1.000 zł oraz wykonaniu w miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej, to wszystkie akcje związane z Bankiem Millennium wypadają jeszcze bardziej atrakcyjnie. Wszystkich zainteresowanych kwotą 150 zł premii za Konto 360º zapraszam tutaj:

150 zł premii za Konto 360


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin akcji promocyjnej „Konto 360° z BONUSEM” .


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe podsumowanie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.