Premia za otwarcie rachunku: Zarabiasz nawet gdy nie płacisz czyli do 300 zł w BGŻ BNP Paribas

Zarabiasz nawet gdy nie płacisz

Bank BGZ BNP Paribas postanowił reaktywować, a raczej przedłużyć swoją bardzo dobrą promocję konta osobistego Mobilna Premia 2, dzięki której nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać do 25 zł miesięcznie i aż do 300 zł w ciągu roku za wykonywanie transakcji mobilnych. I w tym przypadku wcale to nie musza być płatności bezgotówkowe. Wystarczą przelewy na inne konta wykonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile. Promocja pod hasłem Zarabiasz nawet gdy nie płacisz Mobilna Premia 2 trwa aż do 31.03.2018 r.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy nie są i nie byli posiadaczami konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Należy otworzyć wniosek o otwarcie konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas wraz kartą debetowa, bankowości internetową i opcją wysyłania wyciągów na adres e-mail. W uproszczeniu BGŻ BNP Paribas nalicza premię w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną, nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy. Warunki nowej promocji zmieniły się nieznacznie w porównaniu do jej poprzedniej edycji.

Aby zakwalifikować się do promocji i mieć szansę na premię za płatności mobilne należy aktywnie korzystać z konta w każdych 12 miesiącach, tj. wykonać co najmniej 2 transakcje płatnicze na rachunki przedsiębiorców będących:

  • Dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, internet, gaz, prąd, wodę, ścieki).
  • Dostawcami usług płatniczych (np. spłata kredytów lub pożyczki udzielony przez inny bank/podmiot).
  • Uczelniami (szkołami wyższymi) (np. płatności za akademik).
  • Placówkami systemu oświaty (szkoły, żłobki, przedszkola, kluby dziecięce).

Wystarczy także zamiast spełnienia powyższych warunków przelewać na nowo otwarte konto swoje wynagrodzenie. Premia będzie naliczana w wysokości 1 zł za każdą transakcję mobilną o wartości co najmniej 5 zł (poza transakcjami BLIK oraz zasileniem konta oszczędnościowego czy lokaty).

Transakcje mobilne zaliczane do premii:
  • Transakcje obciążające konto osobiste za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile.
  • Transakcje Android Pay (telefonem z systemem Android, wersja co najmniej 4.4, z modułem NFC).

Zarabiasz nawet gdy nie płacisz

Aby premia w akcji Zarabiasz nawet gdy nie płacisz się naliczyła, transakcja musi być na co najmniej 5 zł. W przypadku transakcji przez GOmobile – przelewów – naliczy się tylko pierwsza premia za przelew na danych rachunek beneficjenta (odbiorcy). Czyli można zrobić 25 przelewów, ale na różne konta bankowe aby premia się naliczyła. Premia będzie wypłacana do 8-mego dnia miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków. I to właściwie wszystko – opcja z przelewami jest najmniej wymagająca, o ile mamy tyle rachunków. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą akcją zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

Zarabiasz nawet gdy nie płacisz


Regulamin promocji „Mobilna Premia 2”.


Konto Optymalne to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za kartę debetową.
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe podsumowanie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.