Konto Oszczędnościowe Profit na 2,70% dla nowych klientów i nowych środków w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit

Dzisiaj pojawiła się nowa promocja na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Jeszcze wczoraj oprocentowanie wynosiło 2,50% do kwoty 100.000 zł, a w dniu dzisiejszym pojawiła się nowa, lepsza promocja, dzięki której Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,70% do kwoty 200.000 zł przez 3 miesiące od dnia ich wpłaty. Oprocentowanie ponad tą kwotę wynosi już tylko 1,50%. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 10.03.2018 r. i dotyczy nowych środków oraz nowych klientów.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 13.01.2018 r. Po upływie 92 dni oprocentowanie gwałtownie spada do bardzo niskiego, wręcz nieakceptowalnego poziomu wynoszącego od 0,60% do 1,10%. Najlepiej przez upływem 3 miesięcy wycofać na jakiś czas środki z Banku Millennium (np. do BGŻ Optimy) aby później znowu były traktowane jako nowe środki, albo po prostu przelać je na inne, dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe (zaktualizowany ranking kont oszczędnościowych opublikuję już za chwilę).

Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest konto osobiste – Konto 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Jeżeli ktoś chce tylko oszczędzać to jest to trochę uciążliwe ale w końcu zarabianie czasami wymaga wysiłku. Nie jest też to trudny warunek do spełnienia a w zamian dostaje się oprocentowanie aż 2,70% do kwoty 200.000 zł. Obecnie trwa akcją, dzięki której można otrzymać 150 zł premii za Konto 360°. Szczegóły poniżej.

Dodatkowo nowi klienci Banku Millennium mogą połączyć akcję z promocją, w której można otrzymać 150 zł za niewielką aktywność. Szczegóły tutaj:


Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 6 – regulamin promocji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.