Rachunek Oszczędnościowy w T-Mobile Usługi Bankowe na 3% przez pierwsze 3 miesiące

Rachunek Oszczędnościowy

Ponad półtora miesiąca temu pisałem o Rachunku Oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe na którym można do końca roku otrzymać oprocentowanie w wysokości 2%. Warunek – przelewanie wynagrodzenia, emerytury czy stypendium – szczegóły tutaj. Od ponad tygodnia aktywna jest promocja, dzięki której nowi klienci na Rachunku Oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe otrzymują 3% do kwoty 50.000 zł przez 3 miesiące. A po 3 miesiącach można nadal mieć oprocentowanie 2% do końca roku do takiej samej kwoty. Promocja trwa do 31.08.2017 r.

Oprocentowanie standardowe Rachunku Oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe równe jest stawce WIBID 1M – 0,40%, czyli obecnie 1,06%. Osoby przelewające swoje wynagrodzenie czy emeryturę otrzymują oprocentowanie 2% do kwoty 50.000 zł. Teraz nowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe, którzy w okresie od 01.04.2017 r. do 18.06.2017 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego otrzymują oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 50.000 zł przez 92 dni od dnia otwarcia Rachunku Oszczędnościowego. Co ważne najpierw trzeba otworzyć konto osobiste (Freemium lub Preemium) a dopiero później Rachunek Oszczędnościowy. I to właściwie wszystko – więcej o Rachunku Oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe pisałem tutaj:

Rachunek Oszczędnościowy

Standardowo w tym miejscu nadmieniam tylko, że o lokatach w T-Mobile Usługi Bankowe nie ma co pisać, ponieważ w najlepszym przypadku sięga ono 1,10% w opcji lokaty na 12 miesięcy. Lepiej zadowolić się promocyjną stawką na Rachunku Oszczędnościowym przez 3 miesiące, później ewentualnie skorzystać ze stawki 2%, a później… poszukać czegoś lepszego. Przypominam także, że klienci posiadający produkt kredytowy w T-Mobile mogą korzystać ze zwrotu za płatności bezgotówkowe kartą do konta Freemium lub Preemium w wysokości 15 zł czy 25 zł – o tej ofercie pisałem więcej tutaj:

Rachunek Oszczędnościowy

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.