Promocje bankowe raport sierpień 2016

Promocje bankowe raport sierpień 2016

Witam. Kolejny raz na koniec miesiąca publikuję na swojej stronie raport Promocje bankoweczyli miesięczne podsumowanie tego, co, ile i w jaki sposób udało mi się zarobić dzięki powszechnie dostępnym promocjom bankowym. Od ponad dwóch lat pokazuje gdzie i w jaki sposób można dorobić po kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset złotych miesięcznie dzięki uprzejmości banków. Wszystkich zainteresowanych zarabianiem na bankach zapraszam do przejrzenia raportu za sierpień. 

Od pewnego czasu liczę zyski razem z moją narzeczoną, z którą razem „ogarniamy” promocje bankowe. W poprzednim miesiącu zarobiliśmy łącznie 181 zł dzięki bankowym premiom. W sierpniu zyski były jeszcze wyższe. Ja otrzymałem 100,10 zł od T-Mobile za założenie karty kredytowej z polecenia oraz 25 zł za wykonane transakcje. Otrzymałem również standardowe 25 zł od Orange Finanse za zapłacenie faktury na NJU Mobile. Łącznie w sierpniu otrzymałem więc aż 150,10 zł. Moja narzeczona otrzymała 2×25 zł od T-Mobile oraz Orange Finanse, jak też dodatkowe 44,57 zł od mBanku oraz 15 zł za kupienie biletu za pomocą BLIK-a.

Łącznie otrzymała więc 109,57 zł, ja 150,10 zł więc oboje do miesięcznego budżetu dorzuciliśmy 259,67 zł. Jak zwykle podsumowuje moje wpływy z promocji bankowym po każdym miesiącu. Od początku roku dzięki uprzejmości banków otrzymałem dodatkowe 765,87 zł. I to nadal przy zerowych kosztach własnych. Nie pamiętam, żebym zapłacił jakoś opłatę bankową w tym roku. W koszty chyba mogę tylko wrzucić cenę listu poleconego jak wysyłam wypowiedzenia do banków. Średnia miesięczna wychodzi ponad 95 zł. Na koniec roku powinno być grubo ponad 100 zł miesięcznie.

Nieustające wpływy w wysokości 15 zł będę otrzymywał do  T-Mobile Usługi Bankowe (skromniejsze w wariancie bezpiecznym) i Orange Finanse. Dostanę również 250 zł za konto osobiste w Credit Agricole w promocji 250 zł za przeniesienie oraz 100 zł za zamknięcie oraz jeszcze 200,10 zł dzięki poleconej karcie kredytowej z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowo zakładam konto osobiste w ING Banku Śląskim z premią 100 zł (wpłynie w przyszłym roku). Moja narzeczona również korzysta z promocji w Credit Agricole, jak też z promocji mBanku w której 250 zł jest niemal pewne. Trochę za łatwo wydają się jej pieniądze z konta mBanku ale promocje bankowe mają w końcu priorytet.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 765,87 zł zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 2.652,37 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 4.969,07 zł.

Kilkudziesięciu złotych nam zabrakło aby przekroczyć magiczną barierę w wysokości 5.000 zł. Miesięcznie wychodzi ponad 177 zł dodatkowych pieniędzy praktycznie za nic. Dla przeciętnego Polaka to prawie 10% pensji, a rocznie dodatkowa pensja. Jak widać w prosty sposób można na bankach zarabiać bo promocji jest całkiem sporo. Z aktualnym propozycjami banków można się zapoznać tutaj:

NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE SIERPIEŃ 2016

Najlepsze promocje bankowe sierpień 2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.