Zyskuj z eKontem czyli ponownie 500 zł za eKonto w mBanku (II edycja)

500 zł za ekonto mbank warunki

W mBanku z początkiem czerwca  została przedłuża bardzo dobra oferta Zyskuj z eKontem – II edycja.  Ponownie nowi klienci mBanku za założenie eKonta z taryfą standard lub eKonta z taryfą plus oraz wykonanie odpowiednich transakcji bezgotówkowych mogą otrzymać do 500 zł za eKonto. Tym razem już na pewno tylko nowi klienci mBanku. Poza tym uszczegółowieniem warunki się nie zmieniły a nowa promocja Zyskuj z eKontem – II edycja trwa do 01.08.2016 r.

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Czyli z nowej promocji już bez żadnych wątpliwości mogą skorzystać tylko całkowicie nowi klienci mBanku.

Aby otrzymać do 500 zł za eKonto należy do 01.08.2016 r.:

 • złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z kartą płatniczą,
 • w trakcie składania wniosku zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”,
 • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta i karty

Pierwsza premia w wysokości 10 zł należna jest za pobranie i aktywację dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej. Warunkiem naliczenia premii jest aktywacja dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od daty otwarcia eKonta w systemie bankowym. Premia ta wpłynie na otwarte eKonto w ciągu 20 dni roboczych daty pobrania i aktywacji aplikacji mobilnej.

Druga premia w wysokości do 250 zł należna jest za płatności bezgotówkowe kartą i płatności BLIK przez okres kolejnych 5 miesięcy. Premia będzie wypłacana w postaci zwrotu na rachunek eKonto w wysokości 2% wartości płatności kartą i w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Będzie ona naliczana począwszy od drugiego miesiąca po otwarciu eKonta.

Warunki 2% lub 4% zwrotu w promocji Zyskuj z eKontem – II edycja:

 • Dokonanie i rozliczenie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-em na łączną kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • Zapewnienie w każdym miesiącu jednorazowego wpływu na eKonto w kwocie minimum 1.000 zł – nie może być to wpływ z konta, którego jesteśmy właścicielem.
 • Zalogowanie się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej mBanku.

Łączna wartość premii za płatności kartą i BLIK w ciągu 5 kolejnych miesięcy może wynieść maksymalnie 250 zł. Naliczona premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji Zyskuj z eKontem – II edycja. Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wydawać kartą kwotę 2.500 zł lub 1.250 zł BLIK-em. To trochę sporo choć gra jest warta świeczki.

Trzecia premia w wysokości 240 zł należna jest za spełnienie w każdym miesiącu wszystkich powyższych warunków. Bonus ten zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełniliśmy wspomniane wyżej warunki. Otrzymane premie zwolnione są z podatku więc wpłyną w pełnej wysokości. Maksymalnie można otrzymać aż 500 zł za eKonto w przeciągu ponad pół roku. Przy czym jeżeli wydamy 250 zł miesięcznie to kwota 250 zł – 270 zł premii jest praktycznie pewna.

zyskuj z ekontem w mbanku


eKonto z taryfa standard to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.

Natomiast eKonto z taryfą plus to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta w przypadku sumy wpływów na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł, w pozostałym przypadku opłata wyniesie 5 zł.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu,  inaczej Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za wypłaty gotówki w kasach sklepów przy okazji zakupów,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Różnica między dwoma dostępnymi kontami polega głównie na darmowych wypłatach ze wszystkich bankomatów w przypadku wersji eKonto z taryfą plus, ale w zamian należy zapewnić wpływ minimum 1 000 zł, aby konto to było darmowe. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem 500 zł za eKonto zapraszam tutaj:

500 zł za ekonto mbank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.