600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort

600 zł za konto mbiznes

W mBanku po kilku tygodniach przerwy pojawiła się po raz kolejny bardzo dobra promocja dla nowych klientów firmowych. W ramach promocji 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort można ponownie otrzymać aż 600 zł w zamian za otwarcie konta firmowego oraz niewielką aktywność. Wystarczy wykonywać w każdym kolejnym miesiącu jedną transakcję płatniczą oraz płatności na ZUS. Nowa akcja trwa do 30.06.2016 r.

Nie ma już możliwości otrzymania 300 zł za korzystanie z mKsięgowości. Widocznie ta część nie bardzo się przyjęła. Poza tym standardowo. Z promocji  600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort  mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie. Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP do dnia 30.04.2016 r.

Aby wziąć udział w promocji 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort należy otworzyć jedno z dwóch kont:

 • mBiznes konto Start.
 • mBiznes konto Komfort.

Po złożeniu wniosku o otwarcie mBiznes konta Start lub mBiznes konta Komfort umowę z mBankiem można zawrzeć elektronicznie, za pośrednictwem kuriera lub w jednej z placówek mBanku.

Aby otrzymać 600 zł należy:

 • W okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy należy dokonywać płatności składek ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • W okresie 12 miesięcy kalendarzowych od dnia zawarcia umowy należy wykonywać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową miesięcznie kartą debetową wydaną do rachunku.

900 zł na ZUS mbank mbiznes premia 600 zł

O kartę debetową można zawnioskować po podpisaniu umowy o rachunek bieżący. Za spełnienie dwóch powyższych warunków mBank naliczy premię w wysokości 50 zł miesięcznie – maksymalnie 600 zł w ciągu 12 miesięcy. Premia będzie wypłacana do 30-tego dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Warunki są banalne do spełnienia.


mBiznes konto Start to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy.
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US..
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach mBanku, Euronet i Cash Line.
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów internetowych w pierwszym miesiącu (opłata za przelew poza pakietem wynosi 1,50 zł).

W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym. Jeśli korzystamy z promocji to taki przelew zostanie wykonany, czyli co miesiąc będzie dostępny pakiet 5 bezpłatnych przelewów. Opłata za kartę (nawet jeśli jest nieaktywna) wynosi  5 zł. Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą wyniesie ponad 200 zł opłata nie jest pobierana. Po 12 miesiącach mBiznes konto Start zostanie przekształcone w mBiznes konto Komfort. Można je w każdej chwili zamknąć.

mBiznes konto Komfort to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy (później 25 zł miesięcznie).
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash i wpłaty gotówki w 950 wpłatomatach mBanku, Euronet i Cash Line.
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu (opłata za przelew poza pakietem wynosi 1,50 zł).

Podsumowując promocja 600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort to kolejna bardzo dobra akcja mająca na celu przyciągnięcie do mBanku nowych klientów firmowych. Jak premie dla klientów firmowych są o wiele wyższe niż dla klientów indywidualnych. Aż trochę szkoda, że nie mogę skorzystać. Wszystkich zainteresowanych premią 600 zł na ZUS za mBiznes kontoem Start lub mBiznes konto Komfort zapraszam tutaj:

600 zł za konto mbiznes mbank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.