300 zł za kartę kredytową w Santanderze

Witam. Z początkiem czerwca w Santanderze wystartowała bardzo dobra akcja, dzięki której można otrzymać aż 700 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Po kilkumiesięcznej przerwie pojawiła się także promocja Karta kredytowa na lato 2024 dzięki której można otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Santanderze. Ponownie można otrzymać voucher o wartości 300 zł na zakupu w Biedronce lub w serwisie Allegro. Warunki otrzymania premii są dosyć łatwe do spełnienia a dodatkowo przez 12 miesięcy karta jest bezwarunkowo bezpłatna. Nowa promocja Santandera trwa do 27.06.2024 r. lub do wyczerpania puli 2.500 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Santander. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby skorzystać z promocji należy mieć udostępniony wniosek o kartę kredytową w Santander Internet lub aplikacji Santander mobile. Czyli oferta jest dostępna dla dotychczasowych klientów Santandera. Należy też nie mieć karty kredytowej od 01.10.2023 r. Następnie trzeba zawnioskować o taką kartę na swoim urządzeniu (tablet, telefon, komputer) i zarejestrować się na stronie promocji tutaj (https://www.santander.pl/kk-lato24,). Koniecznie należy mieć wyrażone zgody marketingowe, handlowe oraz na wysyłanie korespondencji drogą elektroniczną. Nagroda to zwolnienie z opłaty na 12 miesięcy oraz kod elektroniczny o wartości 300 zł do wyboru samemu – do Biedronki lub na Allegro. Należy w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie wykonywać transakcje bezgotówkowe kartą kredytową na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Kod elektroniczny zostanie wysłany po spełnieniu warunków do 31.12.2024 r. sms-em lub w bankowości mobilnej czy internetowej.

300 zł za kartę kredytową w Santanderze


Aby korzystać ze zwolnienia z opłaty wystarczy już samo zawnioskowanie o kartę. Nie liczą się do transakcji promocyjnych zasilenia typu Revolut i transakcje typu Quasi Cash (np. kasyna). Najpopularniejsza karta kredytowa w Santanderze to karta Silver, która standardowo kosztuje miesięcznie 7,50 zł jeżeli nie wykonamy 10 transakcji w okresie rozliczeniowym. Ale przez pierwsze 12 miesięcy nie ma tej opłaty później można się zdecydować. Warto sprawdzić swoją bankowość internetową czy mobilną. Tutaj uwaga – sam brałem udział w jednej z akcji z listopada ubiegłego roku i kodu nie dostałem. Po trzeciej reklamacji i rzeczowych argumentach jednak ten voucher mi został przyznany. Po rejestracji na stronie promocji powinien przyjść e-mail z potwierdzeniem. Jeżeli nie przyjdzie – należy pisać czy dzwonić do Santandera.


Regulamin promocji Karta kredytowa na lato 2024.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.