200 zł za kartę kredytową w Bank Millennium + 200 zł za konto osobiste dla nowych

Do (prawie) końca stycznia trwa promocja w Banku Millennium dzięki której można otrzymać 200 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Bank Millennium ogłosił także z początkiem roku nową, cykliczną promocję karty kredytowej Nowy rok z kartą kredytową Millennium dzięki której można otrzymać w prosty sposób 200 zł za kartę kredytową. Promocja dotyczy dotychczasowych klientów, ponieważ o kartę należy zawnioskować w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Standardowo liczba promocyjnych wniosków została określona na 2.000 sztuk a promocja trwa do 10.02.2020 r.

Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold). Pula promocyjnych wniosków z pewnością nie osiągnie maksymalnej liczby.

200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium – warunki promocji:
  1. Zawnioskowanie o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
  2. Wykonywanie transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca lutego.
  • W marcu.
  • W kwietniu.

200 zł za kartę kredytową w Bank Millennium + 200 zł za konto osobiste dla nowych

Nagroda – 200 zł – zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca do końca maja jeżeli kartę otrzymamy w styczniu, albo do końca czerwca jeżeli o kartę zawnioskujemy i otrzymamy w lutym. Co w miarę oczywiste należy wtedy posiadać aktywną kartę i nie może być ona w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Oczywiście zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące dzięki czemu udało mi się nazbierać dodatkowe 100 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.

200 zł za kartę kredytową w Bank Millennium + 200 zł za konto osobiste dla nowych


Więcej o promocji konta osobistego w Banku Millennium pisałem tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Bank Millennium + 200 zł za konto osobiste dla nowych


REGULAMIN PROMOCJI Nowy Rok z kartą kredytową Banku Millennium.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.