250 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski po niespełna miesięcznej przerwie reaktywował swoją akcję, w której można otrzymać premię pieniężną za kartę kredytową. Obok możliwości otrzymania 140 zł za konto osobiste pojawiła się akcja, dzięki której można otrzymać 250 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim. W ramach promocji Nawet 250 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych_17.04–29.04.2019 można zgarnąć tytułowe 250 zł za dosłownie wykonanie kilku transakcji w ciągu kilku miesięcy. Warunki są naprawdę banalnie proste do spełnienia. Nowa promocja ING trwa do 29.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.600 promocyjnych wniosków. Należy pamiętam o wpisanie odpowiedniego kodu promocji.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 01.10.2018 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej. Należy także zawnioskować o kartę przez system Moje ING wpisując odpowiedni kod promocji: KM190417922. Posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim nie wyklucza z udziału w promocji, a wręcz ją znaczącą ułatwia. Standardowo – jeżeli umowę o konto podpisaliśmy za pośrednictwem kuriera i nigdy nie odwiedziliśmy placówki ING to na 99% finalizacja umowy – podpisanie – będzie musiało się odbyć w jednej z placówek ING.

Aby otrzymać 250 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w Systemie Moje ING, na infolinii lub w placówce ING.
  • Wpisać przy składaniu wniosku w odpowiednim miejscu kod promocyjny KM190417922.
  • Zawrzeć umowę o kartę do 30.04.2019 r.
  • Wykonać minimum 2 dowolne transakcje miesięcznie w okresie od maja do września 2019.
  • Terminowo spłacać i obsługiwać zadłużenie na karcie kredytowej i nie rozwiązywać umowy do 31.10.2019 r.

Nagroda to 50 zł, należne za każdy miesiąc w którym wykonamy 2 transakcje (tj. 50 zł za maj, 50 zł za czerwiec, 50 zł za lipiec, 50 zł za sierpień i 50 zł za wrzesień). Łącznie można otrzymać więc 250 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim. Nagrody będą wypłacane na rachunek karty kredytowej do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków (wykonania 2 transakcji). Ich brak w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości otrzymania premii w kolejnych miesiącach. Transakcje mogą być dowolne – nawet wypłaty gotówki, ale najbardziej korzystne są transakcje bezgotówkowe, które spłaca się w odpowiednim terminie. W razie czego gdyby pula wniosków osiągnęła maksymalny limit ING Bank Śląski poinformuje o tym na stronie promocji.


Alternatywne akcje promocyjne kart kredytowych to:


Otrzymanie premii przy spełnieniu odpowiednich zasad nic nie kosztuje.  Za wydanie karty kredytowej nie ma opłat – jest opłata roczna w wysokości 50 zł dla karty Mastercard, pobierana po roku w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie 500 zł miesięcznie (6.000 zł w ciągu roku). Oczywiście po otrzymaniu premii można przemyśleć współpracę z ING i zadecydować, czy karta będzie nam potrzebna, czy nie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych, które nie są spłacane w terminie bezodsetkowym (oraz gotówkowych) wynosi 11,15%. Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą połączyć akcję i otrzymać też 140 zł premii za konto osobiste – szczegóły tutaj:


ING organizuje co jakiś czas także dodatkowe akcje, dzięki czemu można nazbierać pokaźną sumkę od tego banku. Na początek można otrzymać 140 zł za otwarcie konta. Później już jest z górki. Sam uczestniczę w akcji z inwestowaniem (drugi raz) i liczę na 200 zł premii (szczegóły tutaj). Co prawda ta promocja skończyła się pod koniec lutego ale bank ją regularnie powtarza. Dodatkowo wybranych klientów ING zaprasza do przelewania wynagrodzenia w zamian za 120 zł. Mnie zaprosił już… drugi raz. Kończę akcję w Santanderze za 300 zł (obecnie 200 zł) i z przyjemnością powracam z wynagrodzeniem do ING. Poza tym ING płacił kiedyś 200 zł za dodatkową kartę kredytową – być może ta akcja zostanie ponowiona…


Regulamin Promocji Nawet 250 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych_17.04–29.04.2019.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.